אילוסטרציה
הכריח אותן לגעת באיב מינו. אילוסטרציה | צילום: חדשות 2

חשד להטרדות מיניות ביחידת הסיור: תמיר עבאס, שוטר ביחידת הסיור מתחנת גלילות, מואשם בהטרדת שוטרות שח"ם שיצאו עמו לסיורים משותפים בניידת. כתב האישום מייחס לו ביצוע של מעשים מגונים בשלוש שוטרות אותן נהג לקחת למקומות מבודדים כדי לבצע את זממו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מכתב האישום עולה כי עבאס נהג להסיע את השוטרות המשרתות ביחידת שירות החובה המשטרתית למספר אתרים, ביניהם בית העלמין הצבאי בקריית שאול, מגרש הטניס ברמת השרון, שביל עפר הסמוך לתחנת הרכבת בהרצליה ומגרש החנייה של המרכז הבינתחומי בעיר. כשהגיע עם השוטרות הצעירות למקומות אלה, ביקש מהן לעסות איברים בגופו.

באחד המקרים, כך על פי כתב האישום, ביקש עבאס משוטרת שהתלוותה אליו שתעסה את ידו ולאחר מכן ביקש עיסוי בגבו. לבסוף, כאשר הגיעו למגרש החניה, הוא אחז בידה והוביל אותה אל עבר מפשעתו. עבאס ביקש את הבקשות האמורות בתואנה כי איבריו כואבים וכי שריריו תפוסים. כמו כן חזר ואמר כי "מה שקורה בניידת צריך להישאר בניידת".

במקרה אחר, הסיע עבאס שוטרת אחרת לחוף הצוק בהרצליה. על פי כתב האישום הוא פתח את דלת הרכב והוביל אותה אל עבר הצוק כשהוא אוחז בידה. הוא ביקש ממנה שתתקרב אליו, נעמד מאחוריה, ועיסה את רקותיה בעוד הוא מתחכך בה.

המחלקה לחקירות שוטרים הגישה הבוקר לבית משפט השלום בתל אביב את כתב האישום נגד עבאס, המואשם בהטרדות ובניצול מרותו כמפקד הישיר של השוטרות, על מנת לשדל אותן לבצע את המעשים.