אחד הסיוטים הגדולים ביותר של כל הורה למטייל ישראלי, ולבטח של המטיילים עצמם הפך אמש ככל הנראה למציאות. במשטרה התאילנדית חוקרים חשד לפיו צעירה ישראלית, תושבת אזור המרכז, הותקפה ונאנסה אמש במהלך מסיבת "פול-מון" באי קופנגן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הצעירה שחגגה יחד עם חבריה במסיבת הפול-מון המסורתית בחוף הסאנרייז בקופנגן, נאנסה על ידי אזרח תאילנדי ששהה במקום. נתי חדד, מיחידת החילוץ בקוסמוי, שהיה מהראשונים שהגיעו לזירת האירוע, דיווח כי האנס היה ככל הנראה שיכור והתקיף את הצעירה באלימות. "הוא ניסה לתת לה נשיקה, אז היא אמרה לו: ' לא, לא, סליחה, לא', והזיזה אותו. הוא תפס אותה בכוח, הכניס אותה לאיזה חושה שמה והתחיל לאנוס אותה", הסביר.

לדבריו של חדד, תייר שהבחין בנעשה, הוא זה שסייע לצעירה להדוף את האנס ולהזעיק עזרה. "היא צעקה אבל אף אחד לא שמע אותה. עבר איזשהו תייר והוא שמע צעקות, אז אותו תאילנדי פחד מהסיטואציה, קם מעליה, והיא רצה לכיוון המסיבה. איך שהיא רצה למסיבה היא ראתה בחור ישראלי שפינה אותה במהירות לבית החולים", סיפר חדד.

הרשויות בתאילנד הזהירו את הצעירה: חזרתך לישראל תפגע בחקירה

מסיבת פול מון תאילנד, קופנגן (צילום: AP)
מסיבת "פול מון", ארכיון | צילום: AP

מיד לאחר האירוע פתחה המשטרה התאילנדית בחקירה, והוא פורסם בכלי התקשורת המקומיים באופן נרחב. במקביל דיווחו היום במשרד החוץ כי האירוע מוכר להם וכי הקונסול המקומי ומשטרת ישראל, מעורבים בחקירתו.

הצעירה שבה לבנגקוק הבירה, לאחר שמשפחתה עודכנה בפרטי המקרה. חרף כוונתה של הצעירה לשוב במהרה לישראל, הבהירה המשטרה המקומית כי חזרתה עלולה לפגוע בהמשך החקירה ובלכידת החשוד שטרם נעצר.