נאנסה בחורשה לאחר שתפסה טרמפ
משיכת יתר | צילום: חדשות 2

הרומן שלא היה: עובדת בכירה באחד מסניף הבנק הבינלאומי הייתה בטוחה שהבוס מטריד אותה מינית. לאחר תקופה ארוכה בה קיבלה הודעות טקסט בעלות תכנים מיניים, היא נשברה והתעמתה איתו. הוא הכחיש, ולאחר חקירה פרטית התגלתה האמת - "הבוס המטריד" היא, ככל הנראה, כספרית צעירה בבנק.

העיתון "ידיעות אחרונות" מפרסם הבוקר כי העובדת הבכירה החלה יום אחד לקבל הודעות מאדם כשהזדהה כמנהל הבנק: "אני חולם עליך כל לילה", "אני כל כך נמשך אליך ולא יכול להפסיק לחשוב עליך","אוי כמה שאת יפה היום". היא ידעה שהוא נשוי ובעל משפחה ובמשך שבועות התעלמה ממנו וקיוותה שהוא יתייאש והעניין יעבור.

לא היה לה ספק שמדובר באיש, כיוון שההודעות הכילו מידע שנאמר בישיבות סגורות, ואיש לא היה יכול לדעת פרט לעובדי הבנק. לצד התכנים האינטימיים, הגיעו גם הנחיות עבודה ואשמתו של הבוס נראתה וודאית. בוקר אחד קיבלה את ההודעה ש"שברה אותה", ונכנסה למשרדו על מנת להתעמת איתו.

הוא הסתכל עליה בהפתעה גמורה והכחיש כל מעורבות. ההודעות המשיכו להגיע וחשדה בבוס התערער. היא ניהלה חקירה פרטית אחרי מספר עובדים בסניף עד שגילתה את החשודה בהטרדה. "נמשכתי אליך", הסבירה הכספרית הצעירה. היא התוודתה כי פתחה כרטיס פייסבוק ועקבה אחרי המנהל כדי לשלוח את ההודעות. "רציתי מערכת יחסים רק איתך, רק רציתי להתכתב איתך", היא התוודתה.

העובדת הבכירה הגישה תלונה במשטרה והתלוננה בפני הנהלת הבנק. הכספרית חשודה כעת בהטרדה מינית, היא נחקרה ושוחררה בתנאים מגבילים. מהבנק נמסר: "הנושא נמצא בחקירת משטרה, העניין אינו קשור ולא היה קשור בשום צורה בעבודת הסניף".

 רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק