רצח מזעזע, לפנות בוקר בבאר שבע: אישה בשנות ה-30 לחייה נרצחה באכזריות בדירת מגורים בעיר, אחרי שראשה נערף. בעלה, סוהר בבית הסוהר אוהלי קידר, נעצר זמן קצר אחרי המעשה, מסתובב ברחוב בו ממוקמת הדירה כשהוא בגילופין.

בסמוך לשעה 06:00 הבוקר התקבלה במד"א קריאה על גופת אישה בשנות ה-30 לחייה, שהתגלתה ברחוב מבצע ברוש בעיר. למקום הגיעו פראמדיקים שדיווחו כי על הגופה היו סימני אלימות קשים מאוד, וכל שנותר להם היה לקבוע את מותה. זמן קצר לאחר מכן נודע כי ראשה של האישה נערף על ידי הרוצח. מחקירה ראשונית עולה ילדיה של האישה שהו בחדר סמוך בדירה בשעת המעשה.

השוטרים בזירת האירוע, הבוקר (צילום: חדשות 2)
השוטרים בזירת האירוע, הבוקר | צילום: חדשות 2

"מדובר באישה בשנות ה-30 המאוחרות לחייה שנמצאה ללא רוח חיים בדירה", סיפר לחדשות 2 מפקד תחנת באר שבע ניצב משנה תומר בדש. "מוקדם יותר התקשר בעלה למשטרה ואיים כי הם מתכוונים להתאבד יחד. שוטרים שהגיעו למקום מצאו את האישה ללא רוח חיים, כששלושת ילדיהם שוהים בחדר סמוך בדירה. הם הועברו לטיפול רשויות הרווחה".

"לא תיארתי שהוא יבצע דבר כזה"

"אני לא תיארתי לעצמי שבעלה יעשה דבר כזה", סיפרה הבוקר אורנה פאן, שכנה של בני הזוג. "הוא נראה קצת בדיבור שלו עצבני כשהיה מדבר איתי, אבל תמיד אפשר היה לסדר איתו הכל בדיבורים". שכנה אחרת סיפרה שמדובר בזוג רגיל ושקט והוסיפה כי לא היו שום סימנים מקדימים לרצח, שבוצע באופן אכזרי במיוחד.

זירת הרצח בבאר שבע, מאי 2012 (צילום: חדשות 2)
זירת הרצח, הבוקר | צילום: חדשות 2

מבית הסוהר אוהלי קידר שבו עבד החשוד בשש השנים האחרונות נמסר לאחר מעצרו כי "מדובר בסוהר ביטחון מוערך מבחינה מקצועית שגויס לארגון ב-2006".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק