שלושת ההרוגים מוכרים למשטרה. ארכיון
שלושת ההרוגים מוכרים למשטרה. ארכיון | צילום: חדשות 2

אש נפתחה הלילה לעבר מכונית סמוך לצומת מגידו. כתוצאה מהירי נהרגו שלושה בני אדם. ההרוגים הם תושבי הכפרים באקה אל-גרבייה וג'ת ומוכרים למשטרה. החשד הוא לחיסול חשבונות בין עבריינים.

קצת אחרי השעה חצות נפתחה אש לעבר רכב ובו שלושה נוסעים שהיו בדרכם לכפר זלפה, סמוך לצומת מגידו. בזמן הנסיעה בכביש הגישה אל הכפר עקף אותם רכב פרטי מימין והחל לירות לעבר השלושה צרורות מכלי נשק אוטומטי. על פי הדיווח הירי נמשך יותר מדקה ולאורך מאות מטרים עד שלבסוף סטה הרכב מהכביש, התנגש בעמוד חשמל ונעצר.

המשטרה חושדת כי לאחר שהרכב נעצר ביצעו היורים וידוא הריגה ביושביו ולאחר מכן נמלטו מזירת האירוע. שלושת ההרוגים בתקרית הירי הם תושבי הכפרים בקה אל-גרבייה וג'ת המוכרים למשטרה. תושבי כפר סמוך סיפרו כי שמעו את צרורות הירי ממרחק של כמה קילומטרים מהזירה.

צוות מד"א שהגיע למקום בתוך דקות קבע את מותם של שלושת יושבי הרכב. המשטרה סגרה את זירת הירי ואנשי המעבדה הניידת החלו לאסוף ראיות מהמקום. מאות מתושבי הכפרים הסמוכים, חלקם בני משפחה של ההרוגים, הגיעו למקום והחלו להשתולל לנוכח המחזה הקשה.

במשטרה חושדים כי מדובר בחיסול מתוכנן מראש על רקע סכסוך בין קבוצות עבריינים העוסקות בגביית דמי חסות ובהלבנת הון ומנסות להרחיב את השליטה באזור ואדי ערה. היחידה המרכזית של מחוז חוף במשטרה מונתה לחקור את הרצח המשולש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק