התקשר לקטינים והטריד. ארכיון
חשד: ניסה לאנוס צעירה שהכיר בפייסבוק | צילום: רויטרס

חשד לאונס קטינה באזור המרכז: צעיר בן 18 נעצר אמש על ידי המשטרה בחשד כי אנס נערה בת 14 מאחד היישובים בשרון לאחר שהכיר אותה ברשת החברתית פייסבוק. הצעיר מכחיש ההאשמות נגדו, וטוען כי יחסי המין היו בהסכמה.

בתלונתה במשטרה, טענה הנערה כי השניים נפגשו לראשונה אחרי שיחה שקיימו ברשת החברתית, אולם בפעם השנייה קיימו יחסי מין בניגוד להסכמתה. אמש המשטרה עצרה את הצעיר, המועמד לשרת ביחידה מובחרת, והוא הועבר לחקירה בה הכחיש את החשדות המיוחסים לו. היום הוא שוחרר למעצר בית עד יום שישי.

מקרה שני בתוך שבוע

ביום שישי נעצר צעיר בן 20 בחשד כי אנס בת 16, אותה הכיר גם כן באמצעות הפייסבוק. הצעירה התלוננה, בעידוד אביה, כי הייתה זו פגישתם השנייה, בגינה ציבורית בקריית אונו וסיפרה לשוטרים כי במהלך הפגישה החל הצעיר, תושב יהוד, לגעת בה, לנשק אותה ואנס אותה. לדבריה, אחרי שהתנגדה - הוא עזב את המקום.

השוטרים שהוזעקו לזירת האירוע קיבלו מהצעירה את מספר הטלפון של החשוד, יצרו עמו קשר וזימנו אותו לחקירה, בסיומה הוא נעצר. בחקירתו הוא הכחיש את החשדות נגדו.

עו
עו"ד אלי בניה | צילום: חדשות 2 - עזרי

עו"ד אלי בניה, שמייצג את הצעיר מטעם הסניגוריה הציבורית אמר היום בתגובה לחדשות 2 באינטרנט: "מרשי טוען כי הוא אפילו לא ידע את גילה האמיתי של המתלוננת. בהתכתבויות בפייסבוק היא הזדהתה כבת 16, וכאשר גילה את גילה האמיתי - ניתק איתה קשר. קיום היחסים ביניהם היה לאורך כל הזמן בהסכמה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים ? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק