מיכאל איתן (תמונת AVI: חדשות)
ח"כ מיכאל איתן. גיבור היום | תמונת AVI: חדשות

עוברי אורח שחלפו אמש ברחוב חיל השריון בתל אביב נדהמו לראות מחזה לא שגרתי: חבר הכנסת מיכאל איתן (ליכוד) נראה רודף אחרי גנב שחטף תיק מאישה מבוגרת.

"מיקי אסף את הבנות שלו בדרך לאירוע פוליטי", סיפר דוברו של הח"כ, "וכשהגענו לאזור תחנת הרכבת ברחוב חיל השריון נתקלנו באישה מבוגרת שצרחה בקולי קולות שמישהו גנב לה את התיק".

אמנם את שירותו הצבאי העביר מיכאל איתן כמש"ק בחיל חימוש, אך היום הוא הפגין אינסטינקטים שלא יביישו אף לוחם ביחידה מובחרת. לאחר שהבין חבר הכנסת כי תיקה של האישה נחטף מידיה, זיהה את הגנב והחל לרדוף אחריו. ככל הנראה הריצה לפריימריז שמרה אותו בכושר, משום שלאחר מרחק לא מבוטל של ריצה הצליח לבסוף לשים את ידיו על הגנב ולעצור אותו.

לא הגיל - התרגיל

"הגנב היה בחור צעיר", הוסיף דוברו של איתן, "ולאורך כל הריצה מיקי צעק לו שיעזוב את הארנק. מכיוון שהוא מקפיד לשמור על כושר, יחד עם זה שהגנב החליק במהלך הריצה, מיקי הצליח לתפוס אותו ויחד עם אזרח נוסף השתלט עליו. בינתיים, אזרחים שצפו באירוע קראו לשוטרים בבאו ועצרו את הצעיר".

ממשטרת תל אביב אישרו את הידיעה והוסיפו כי ח"כ איתן ייקרא למתן עדות במסגרת חקירתו.

עכשיו, לאחר שהצליח להשיב את התיק לידי בעליו, כל מה שנותר לו זה לחשוב על התפקיד הבא שירצה לבצע במידה והליכוד ינצחו בבחירות - מה שבטוח, שר בלי תיק הוא כבר לא יהיה.