דמיינו לעצמכם את התרחיש הבא: אתם הולכים ברחובות חיפה, עוברים ליד הקריון, כשלפתע נראה מטוס בשמיים, מעלה עשן, ומתרסק הישר אל תוך הקניון. מפחיד, נכון? זה בדיוק הסרטון שאליו נחשפו בימים האחרונים המוני ישראלים שלא הבינו שמדובר בתסריט בדיוני - ונבהלו.

תושב העיר חיפה החליט לקדם פאב שפתח באזור, העונה לשם המקורי "נתב"ג", ועל כן יצר את הסרטון הבדוי, שהועלה ליוטיוב. בעל הפאב אף שיתף את הסרטון בפייסבוק והדרך מכאן לבהלה רבתי - הייתה קצרה מאוד.

לאחר שראה יוצר הסרטון את המהומה שחולל, הוא החליט לפרסם הבהרה שמסבירה כי מדובר בסרטון בדיוני ואף התנצל. עם זאת, את המשטרה שלא שועשעה מהבדיחה זה לא סיפק, והוא עוכב לחקירה, ובינתיים שוחרר.

עו"ד תומר נווה, פרקליטו של החשוד, מסר בתגובה לחדשות 2: "מדובר בבחור שרצה לשווק מועדון מסוים, ובחר בדרך שיווקית מסוימת. הסיפור יצא מפרופורציות. המשטרה הגיעה בבוקר ועצרה אותו בחשד לגרימת בהלה בציבור, שהעונש עליה הוא שלוש שנות מאסר. לדעתנו לא מדובר בעבירה חמורה. האירוע הזה הוא אירוע מאוד שולי, ואנו מתנצלים על אי הנעימות. ברגע שייגמר הסיפור אני מאמין שאנחנו נעשה את כל המאמצים לסגור התיק".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק