דרור אלפרון (ארכיון) (צילום: חדש2)
חשוד בהחזקת אמל"ח. אלפרון | צילום: חדש2

דרור אלפרון הוא העבריין שנעצר אתמול בחשד להחזקת אמצעי לחימה - כך הותר היום (חמישי) לפרסום. בלשים של תחנת משטרת פתח תקווה, בפיקודו של סגן ניצב טל פיקרביץ', עצרו את אלפרון אמש לאחר שהתברר להם כי ברשותו ישנם אמצעי לחימה בכמות בלתי מבוטלת. אלפרון נעצר בעקבות מידע מודיעיני שהגיע למשטרה בעניינו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הבוקר הובא דרור אלפרון לדיון בבית משפט השלום בפתח תקווה, שם ביקשה המשטרה להאריך את מעצרו בשישה ימים. לבסוף החליט בית המשפט על הארכת המעצר ביממה אחת בלבד.

בתגובה למעצר מסר פרקליטו של אלפרון, עו"ד משה יוחאי, לחדשות 2 Online: "זה עוד מעצר סתמי. יחד עם אלפרון עצרו בן אדם נוסף ששם משפחתו קליין. האיש הזה משום מה שוחרר, אבל אלפרון לא. כל חטאו הוא שם משפחתו. קליין - אאוט, אלפרון - אין. מה יהיה עם כל מעצרי השווא האלה?", תהה.

אמו של דרור אלפרון, אהובה, נכחה היום בדיון ואמרה: "גם הפעם זה חוזר על עצמו. שוב מעצר, שוב אחרי כמה ימים שחרור. כמה שאנחנו מנסים להתרחק מעולם הפשע, למשטרה זה נוח והיא לא מרפה, דרור הוא מותג עבורה. אני בטוחה שמדובר בעוד מעצר שווא ואין לי ספק שהוא ישתחרר".

המשטרה נגד דרור אלפרון: שרשרת של מעצרים - ושחרורים

מעצר משטרתי של דרור אלפרון כבר הפך להיות עניין שבשגרה - כל כמה חודשים המשטרה עוצרת את העבריין המורשע, כל פעם בחשדות אחרים. לפני כחודשיים הוא נעצר בחשד לשוד של מכונית ברעננה - ואחרי מעצר של מספר ימים הוא שוחרר. כמה חודשים לפני כן, הוא נעצר בחשד לסחיטה באיומים והצתה של חנות למכירת טלפונים ברעננה, אך גם החשדות הללו לא הבשילו לכדי אישומים.

המעצר המתוקשר ביותר של אלפון התרחש לפני כחצי שנה, כששוטרי ימ"ר מרכז עצרו אותו כמה ימים בלבד לפני החתונה שלו, בחשד לחיסול כפול שאירע באתר בנייה סמוך לבית ספר בפתח תקווה. גם אז הוא שוחרר כמה ימים לאחר מכן, בערב חתונתו.