גבי קורסונסקי (צילום: חדשות 2)
הוארך מעצרו. קרוסונסקי | צילום: חדשות 2

בית משפט השלום ברמלה האריך בשבועיים את מעצרו של גבי קרוסונסקי, המכונה "האופנובנק 2" וחשוד ברצח המאבטח יניב אנגלר וב-15 מקרי שוד של סניפי בנק באזור המרכז. השופטת ליאורה פרנקל אישרה את בקשת המשטרה להאריך את מעצרו וציינה: "אני סבורה שיש לתת למשטרה לסיים את החקירה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בעוד יומיים יחלפו 28 ימים למעצרו של קרוסונסקי ועל פי החוק בישראל לא ניתן להאריך את מעצרו של חשוד ללא כתב אישום במשך יותר מ-30 ימים ללא אישור מהיועץ המשפטי לממשלה. לאחר קבלת האישור מוינשטיין, אישרה השופטת פרנקל את המשך מעצרו של קרוסונסקי.

סנגורו, עומר גואטה, אמר לחדשות 2 באינטרנט: "אם לאחר חודש של חקירה המשטרה לא הצליחה לסיים את חקירתו של אף אחד מהתיקים נגד קרוסונסקי, ואת זאת ציין גם הטוען המשטרתי בדיון, לטעמי זה אומר שהם בבעיה".

כתב האישום יוגש בתוך שבוע או שבועיים

אילוסטרציה (צילום: חדשות 2)
זירת השוד בחודש שעבר | צילום: חדשות 2

גורם המעורה בחקירה מסר כי הוא סבור שבתוך שבוע או שבועיים יוגש כתב האישום נגד קרוסונסקי. על פי חקירת המשטרה, קרוסונסקי עבד במערך שיווק של דגי נוי ובמקביל ניהל מועדוני קלפים במזרח ראשון לציון ושיתף פעולה עם גורמים עברייניים.

למרות שנקלע לחובות לביטוח הלאומי ולגרושתו, לה היה חייב תשלומי מזונות, החוקרים משוכנעים שהיו אלה סיבות אחרות שהביאו אותו לבצע את המעשים המיוחסים לו.