בשבועות האחרונים לא ניתן היה לחמוק מן הסרטונים שבהם נראית צעירה ובן זוגה כשהם מקיימים יחסי מין. סרטי הווידאו הללו גדשו את הרשת והופצו ויראלית במכשירי הסלולר. היום, נחשף שרון דן, בן 38 מראשון לציון, וכעת הוא מנסה לנער את החשד הכבד שלפיו הוא אחראי להפצתו של החומר הפורנוגרפי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"הכרתי אותה בנסיבות לא הכי מחמיאות באירוע בבית של חבר", פתח דן את דבריו. "משם, העניינים זרמו והגיעו למצב שבו עשינו את מה שעשינו - וחלק מהדברים היו מצולמים", הוסיף, ואמר כי "לעתים אני צילמתי, לפעמים היא וגם חברותיה - וכך התגלגלו העניינים". הוא הדגיש, כי "אין לי קשר להפצת הסרטונים. נפגעתי לא פחות ממנה. אני רק יכול להצטער על כך שהסכמתי לצלם ולהצטלם; אני לא מבין למה הפגיעה בה הרבה יותר קשה".

המתלוננת: "הוא אנס אותי לעיני כל המדינה"

נסערת, פנתה הצעירה בבקשה לציבור להפסיק להפיץ את הסרטונים ואחר כך הגישה נגד דן תלונה במשטרה - שלאחריה נעצר. "אני מרגישה שהוא אנס אותי לעיני כל המדינה", אמרה באחד הריאיונות. "הוא לא רצח אותי - הוא אנס אותי. זה אונס וירטואלי. כל המדינה רואה את זה", ציינה בכאב.

"אין לי הסבר לטענותיה", התגונן דן. "ההסבר היחיד שלי הוא ניסיון סחיטה שלה. אין לי שום קשר להפצה ואני לא עומד מאחוריה. הסרטונים האלה היו במכשירים סלולריים של אנשים אחרים, ובין היתר גם בסלולרי שלה. אין לי מושג איך זה התגלגל - אך זה הגיע לממדים עצומים".

לצד המעצר, לוותה הפרשה בריאיונות של המתלוננת ושל צעירה נוספת, שלדבריה צולמה גם היא על ידי דן - שלא בידיעה. "שותים לי את הדם בתקשורת, היא לא מפסיקה להתראיין בכל ערוץ אפשרי ותחנת רדיו ואני לא יכול להגיב".

פרקליטו של דן, עורך הדין אבי חימי, טען להגנת מרשו כי "המחשבה השוביניסטית שגבר שמצולם זה גברי, חזק ונעים - היא מחשבה שעברה מן העולם. נשים וגברים יכולים לסבול מפגיעה בפרטיות באותה המידה".