שוב, חשד לרצח בתוך המשפחה: תושב הכפר עראבה שבצפון חשוד כי רצח הלילה בדקירות סכין את אשתו ההרה - ונמלט מזירת האירוע. האישה, בת 29, התבוססה בדמה בזירת הרצח עד שמתה מפצעיה.

לבעל (34) ואשתו יש ארבעה ילדים, והאישה הייתה בחודש השישי להריונה. במשטרה סבורים כי הילדים היו בבית בשעת המעשה. מבדיקה ראשונית עולה כי הבעל החשוד ככל הנראה אושפז בעבר בבית חולים פסיכיאטרי, ושכניהם של הזוג אמרו לשוטרים כי הוא נאלץ להשיב את רשיון הנהיגה שהחזיק לאוטובוס בגלל מצבו הנפשי.

לאחר סריקות נרחבות שביצעה המשטרה באזור, היא הצליחה לאתרו סמוך לכפר עילבון. החשוד מובא בשעה זו לחקירת המשטרה, ומאוחר יותר יוחלט אם לבקש מבית המשפט להאריך את מעצרו.

מקרה רצח שלישי בשבוע

ילדיהם של בני הזוג שהו בזירת הרצח גם זמן רב אחרי האירוע, מתקשים לעכל את שאירע. במשטרה בודקים כעת האם סכסוך בין השניים הוא שהביא לרצח. החיפושים אחר הבעל נמשכים גם בשעה זו. מדובר האישה ה-12 שנרצחה על ידי בן זוגה במהלך השנה האחרונה.

מדובר במקרה הרצח השלישי בשבוע: ביום שני שעבר נרצח מוטי חכים (43) בידי אלמונים באילת. חכים, נהג אמבולנס, נורה מטווח קצר ברחוב לוס אנג'לס בעיר. יום קודם לכן נרצח דוד חדד (18) במהלך קטטה בין חבורות באשדוד. שלושה בני אדם נעצרו בחשד לרצח.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק