אילוסטרציה
דקירה | צילום: Everything I Do, Shutterstock

האלימות במועדונים לא נרגעת: צעיר בן 19 מאשדוד נדקר ונפצע קל עד בינוני הלילה בקטטה שפרצה במועדון וויב (Wibe) בעיר. הוא פונה לבית החולים קפלן ברחובות לקבלת טיפול רפואי.

בתוך המועדון פרץ ויכוח בין מבלים, שהתפתח לקטטה הקשה. תחילה הוגדר מצבו של הפצוע בינוני עד קשה, אך מצבו השתפר בבית החולים. על פי ההערכות הוא ישוחרר מבית החולים עוד היום.

במשטרה זועמים על בעל המועדון, אף על פי שהוא לא היה במקום בזמן הקטטה. הם הורו לסגור לאלתר את המועדון ל-30 יום וזימנו את הבעלים לשימוע. עם זאת, במשטרה מבהירים כי הם מתכוונים לסגור את המועדון לצמיתות, לאור העובדה שבמקום כבר היו מספר תקריות דומות בעבר.

בני 19 מועדים לקטטות?

בשבוע שעבר נדקר חייל בן 19 בעת ששהה בחנות ברחוב אחוזה ברעננה. צוות של מד"א ירקון פינה אותו במצב בינוני לבית החולים מאיר בכפר סבא.

החייל, שלא היה לבוש במדים, נכנס עם חברתו לחנות במרכז קניות בפינת הרחובות אחוזה וקרן היסוד בעיר. כמה דקות לאחר מכן נכנס אדם המוכר לצעיר ודקר אותו בידיו, בראשו ובגבו. 

בתחקור ראשוני של המשטרה התברר כי החייל נדקר לאחר ריב עם חבריו סמוך למקום הדקירה. לאחר המעשה נמלטו חבריו מהמקום. "הוא כבר היה בחוץ כשהגענו, מלווה בחברה שלו", סיפר פרמדיק מד"א לחדשות 2 באירטנט. "הוא סיפר לי שהוא מכיר את מי שדקר אותו, וכי מדובר ברקע אישי".