גבר יהודי נדקר במזרח ירושלים. ארכיון (צילום: חדשות 2)
החשד: דקרו והסתתרו בארגז מצעים | צילום: חדשות 2

שתי נערות בנות 16 ו-17 מעפולה נעצרו אמש בחשד שדקרו את חברתן. השתיים נעצרו לאחר שהסתתרו מהשוטרים בתוך ארגז מצעים בחדרה של אחת מהן. השוטרים ההמומים העבירו את השתיים לחקירה, שבה קשרו עצמן למעשים. בשעות הבוקר הן הובאו לבית משפט השלום בעפולה, שם הוחלט להאריך את מעצרן עד יום ראשון.

מחקירתן של שתי הנערות התברר כי ויכוח סתמי הביא לדקירה, אך הן הכחישו שניסו להסתתר מהשוטרים בארגז המצעים. השתיים סיפרו שפגשו את חברתן בלילה שבין שני לשלישי, וסמוך לשעה שלוש לפנות בוקר פרץ ביניהן ויכוח שהתגלגל לקללות והטחת האשמות קשות. במהלך הוויכוח שלפה אחת הבנות סכין שהיה ברשותה, ודקרה על פי החשד את הנערה.

שתי הבנות נמלטו מהמקום כשהן מותירות את חברתן פצועה שותתת דם. למזלה, הדקירה אירעה סמוך לביתה והיא הצליחה להגיע בכוחות עצמה לביתה, שם פגשה את בני משפחתה שהזעיקו את מגן דוד אדום.

פרמדיקים שהגיעו לביתה פינו אותה לבית החולים "העמק" בעיר כשהיא במצב קשה וסובלת מדימום עז. מבית החולים נמסר כי הנערה הגיעה במצב קשה עם פגיעה בכבד ועברה ניתוח לייצוב מצבה. "הבוקר מצבה מוגדר בינוני עד קשה אך הוא התייצב, ואנו ממתינים לשיפור במצבה ועוקבים כל העת".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק