ניסים אלפרון
עסק משפחתי. נסים אלפרון | צילום: חדשות 2

משפחת אלפרון לא מפסיקה להסתבך: כשבועיים לאחר שנשלח אריה ל-20 חודשי מאסר בגין סחיטה באיומים, נעצר הערב נסים אלפרון בחשד להחזקת סמים.

במסגרת בדיקה שגרתית ברמת גן, ערכו בלשי ימ"ר תל אביב חיפוש על האופנוע של אלפרון וגילו כי הוא נושא 50 כדורי אקסטזי. "אלה סוכריות" הכחיש בתוקף. גם אחיו זלמן טוען כי מדובר בטעות. "הוא לא מתעסק בדברים האלה. המשטרה עושה מכולנו צחוק", הדגיש. השוטרים, לעומת זאת, לא התרשמו מההסברים. אלפרון נלקח למעצר ומחר הוא יובא לדיון בבית המשפט.

עסק משפחתי

רק לפני כשבועיים ספגה המשפחה מכה קשה לאחר שבית המשפט גזר 20 חודשי מאסר על העבריין אריה אלפרון שהורשע בסחיטה ובאיומים על בעל מסעדה ברמת גן. על פי גזר הדין, איים אלפרון על בעל המסעדה כחלק מעסקי מחזור הבקבוקים אותם הוא מנהל. בנוסף, גזר בית המשפט על אלפרון תשלום פיצויים בסך 5,000 שקלים.

מכתב האישום עולה כי לפני שנה הגיע אלפרון למסעדה ברמת גן, הציג עצמו בפני הבעלים ודרש כי זה ימסור לו את כל הבקבוקים המיועדים למחזור. לאחר שבעל המסעדה סירב, אמר לו אלפרון כי עליו להיזהר ממנו. לאחר שבעל העסק הזעיק את המשטרה, הגיעו השוטרים למקום ועצרו את אלפרון.

"אני רוצה להיות אזרח הגון ולעבוד, להיות בסדר", אמר אלפרון בשלב הטיעונים לעונש. "אני לא משתמש בסמים ולא סוחר סמים, לא גנב ולא שודד. אני לא פושע. אבקש לא להחמיר איתי ולתת לי לחזור לחיות חיים נורמליים", הוסיף אלפרון.

העבריין המורשע אף ביקש להסב את תשומת ליבו של השופט לכך ש"ניצל", לטענתו, מהפיגוע במלון "פארק" בנתניה שאירע לפני שמונה שנים בנתניה. "אני סובל מאי שקט ויש לי מלא תסביכים מזה", אמר.

"מדובר במעשה סחיטה באיומים שמשמעותו השתלטות על שגרת העסקים של המתלוננים, כאשר הנאשם מבהיר להם כי אין בכוונתו לשמוע סירוב כלשהו, כשהוא מעביר את אותו מסר מאיים המלווה בסחיטה, בדרך של הפחדה ואיומים", כתב בגזר הדין השופט מרדכי פלד.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק