מחדל אבטחה סביב אשת רה"מ: תיעוד ממצלמות האבטחה בקניון אבנת בפתח תקווה, שהגיע לידי חדשות 2 באינטרנט, מציג את הרגעים במהלכם הותקפה היום רעיית ראש הממשלה שרה נתניהו. בתמונות ניתן לראות את עוברת האורח מתקרבת לגברת נתניהו, מסננת לעברה קללות ומתרחקת מהמקום - ורק אז מאבטחיה של רעיית רה"מ עוצרים אותה.

בתיעוד נראית נתניהו יושבת עם פמלייתה, ובה בין היתר גיל שפר מנהל לשכת רה"מ,  סביב שולחן באחת המסעדות בקניון. לפתע מגיעה למקום אישה בגופיה ורודה, שמזהה כי מדובר באשת ראש הממשלה. אחד המאבטחים מבחין בה, אך האישה החליטה האישה במהירות אל נתניהו, והטיחה בעוצמה כוס בשולחן בו ישבה.

במקביל החלה האישה לקלל ולגדף את נתניהו וסיננה לעברה בין היתר: "מדינה של מניאקים". מיד לאחר מכן החלה האישה להתרחק מהמקום, אך שני מאבטחים שעמדו בסמוך לפמליה מיהרו לתפוס אותה ולהרחיק אותה מרעייתו של ראש הממשלה. במקביל הרימו המאבטחים את הכוס מחשש שמדובר במשהו מסוכן.

בניגוד לדיווחים שפורסמו בכלי התקשורת, וכפי שניתן לראות בתיעוד שלפניכם, האישה לא ירקה לכיוונה של שרה נתניהו.

אז איפה מבזבזים הכי הרבה?. ארכיון
זירת האירוע, קניון אבנת בפתח תקווה | צילום: עזרי עמרם, חדשות 2

במשטרה מעריכים: האישה תמהונית

עד ראייה לאירוע סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי בשולחנה של הגברת נתניהו ישבו 6 או 7 אנשים. "לפתע הגיעה מרחוק אישה בשנות ה-30 לחייה, הניחה כוס על השולחן סמוך לגברת נתניהו וסיננה קללה נגד המדינה", סיפר עד הראייה. "היא המשיכה לגדף תוך שהיא מתרחקת מהמקום. מאבטח ששם לב הרים את הכוס קודם כל ואז רץ אל האישה ותפס אותה".

לאחר האירוע מיהרה המשטרה לעצור את האישה, והיא הובלה לחקירה בתחנת משטרת פתח תקווה. במשטרה מעריכים כי מדובר באישה תמהונית ומעורערת בנפשה והיא שוחררה בתום חקירתה. עם זאת, חקירת האירוע נמשכת.

מעדויות בקניון עולה כי אשת ראש הממשלה עצרה לאכול במקום, לאחר שביקרה חולי סרטן בבית החולים תל השומר. לפני כן הייתה הגברת נתניהו בצפון הארץ בביקור אצל משפחתו של הכבאי דני חייט, שנספה באסון הכרמל.

בהכנת הידיעה השתתף כתבנו משה נוסבאום

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק