טרגדיה הערב בפתח תקווה: אישה כבת 50 נמצאה ירויה ללא רוח חיים ברכבה בצומת עין גנים שבפתח תקווה. כוחות גדולים של משטרה הוזעקו למקום ועצרו את בעלה, גם הוא בשנות ה-50 לחייו לחקירה, בחשד לרצח. על פי המשטרה, ברכב שהתה באותו הזמן בתם בת ה-14, והייתה עדה לאירוע הקשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לאחר המעשה, הגבר התקשר למשטרה והודיע להם: "יריתי למוות באישתי". מבדיקה עולה כי הגבר הוא מאבטח במקצועו, ונושא רישיון לאקדח. פרמדיקים של מד"א שקיבלו את הקריאה סמוך לשעה 21:30 קבעו את מותה של האישה לאחר שנמצאה ירויה בראשה. על פי החשד, בין השניים התנהל ויכוח שבמהלכו שלף הגבר אקדח וירה למוות באישתו.

"אנשים שלנו שהגיעו למקום סיפרו כי המחזה היה קשה מאוד", סיפר איש צוות של זק"א. "הרכב חסם באלכסון את שני הנתיבים ובתוכו נמצאה האישה כשהיא ללא רוח חיים".

זירת הרצח, בשנה שעברה
"הילדה לא האמינה" | צילום: חדשות 2

"הילדה ראתה הכל והייתה המומה"

"הילדה שלהם הייתה במקום המומה לגמרי. היא ישבה על המדרכה ולא האמינה",  סיפרו לחדשות 2 באינטרנט עדי ראייה. לדבריהם, היא סיפרה כי הוריה רבו על עניין היחסים שלהם ואז "הוא פשוט ירה לה שני כדורים בראש".

הגבר החשוד - מאבטח במקצועו | צילום: חדשות 2

"הגענו למקום כשהאישה שכבה על הכביש בסמוך למכונית. היא הייתה מחוסרת הכרה, ללא דופק וללא נשימה, היא סבלה מפגיעת ירי. לא נותר לנו אלא לקבוע את מותה", סיפר לחדשות 2 באינטרנט מעוייה כבהא, פרמדיק מד"א, שהוזעק למקום. צוות מד"א טיפל גם בילדה בשל הטראומה שעברה.