השוטרים פרוסים, אך גם זה לא עוזר (צילום: חדשות 2)
נעצר במהירות 160 קמ"ש | צילום: חדשות 2

לתושב טורעאן שנתפס על ידי המשטרה כשהוא נוהג במהירות מופרזת היה הסבר מעניין במיוחד ל"טיסתו" על הכביש: "אני ממהר לשימוע על פסילת רישיון הנהיגה שלי", אמר לשוטרים ההמומים שפסלו את רשיונו במקום. לשימוע, הוא כבר לא הגיע.

ביום ראשון, בפעילות של שלוחת זבולון במשטרת תנועה ארצית נתפס הנהג, בן 28, בעת שנהג בכביש 70 סמוך לצומת סומך בצפון במהירות של 165 קמ"ש במקום 90 - 75 קמ"ש מעל המותר.

לאור חומרת העבירה, זומן הנהג להתייצב אתמול במשרדי התנועה של יחידת התנועה של משטרת זבולון לשם עריכת שימוע בדבר פסילת רישיון נהיגתו לחודש ימים כנדרש בחוק. ואכן, הנהג הממהר עשה אתמול את דרכו אל משרד התנועה בזבולון ובחר לנהוג בכביש 77, בין צומת גולני לצומת המוביל, שוב, במהירות מופרזת. 160 קמ"ש במקום 90, 70 קמ"ש מעל המותר.

הרישיון נפסל ל-30 יום

הפעם, הוא נתפס על ידי שלוחת עמקים של משטרת התנועה הארצית. השוטרים שאלו את הנהג מדוע הוא נוסע כל כך מהר וענה: "מיהרתי לשימוע".

מפקד יחידת התנועה במרחב העמקים ערך לנהג שימוע מיידי במקום ופסל את רישיונו לתקופה של 30 יום. יחידת התביעות מכינה בימים אלה כתב אישום נגד הצעיר על שתי עבירות המהירות גם יחד, אשר יידונו בבימ"ש לתעבורה בשיפוט מהיר , תוך דרישה לענישה מחמירה במיוחד.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק