"מדובר בפרשה קשה בה נוצלו קטינות שחיפשו מקום לשים את הראש ומיטה חמה - ומצאו את עצמן מעניקות שירותי מין כדי לממש רווחים כלכליים של החשוד" - כך תיארה אחר הצהריים סנ"צ מירי פלד, קצינת חקירות במרחב יפתח את החשדות נגד שי ארביב, שנעצר בגין סרסור והדחה לסמים של שלוש קטינות בנות 16.

חקירת פרשת המין החמורה הזאת החלה לפני מספר חודשים ממידע שהגיע למרחב יפתח. בתום חקירה מאומצת עלו חשדות ארביב ניצל והתשמש בנערות קטינות וחוסות וסיפק להן סמים.

הניצול בא לידי ביטוי בהעסקתן של הבנות ומתן שירותי מין, על ידי פרסום דרך האתרים החברתיים. לדברי סנ"צ פלד, יש עדויות של תשע בנות בהן מודה החשוד. "יש לנו אינדקציה לגבי קטינות נוספות שטרם אותרו. החשוד מודה והחקירה נמשכת". לפי החשד הפרשה נמשכת כשנה.

אילץ את הבנות לקיים יחסי סאדו-מזוכיזם

מפרטי החקירה עולה כי החשוד פרסם את מספרי הטלפון של הקטינות בכמה אתרי אינטרנט ועזר להן ליצור קשר עם הלקוחות. כמו כן, הוא נהג להשגיח על "העובדות" שלו ואף להדריך אותן. תמורת כל מפגש קיבל ארביב 100 שקלים. בפשיטה על דירתו ברחוב מטלון, שגם בה על פי החשד אירחו הבנות את הגברים, מצאה המשטרה אבזרי מין שונים. היום האריך בית משפט השלום בת"א את מעצרו בחמישה ימים.

"התיק לא כצעקתה", טוענת מרשתו של החשוד, עו"ד טלי גוטליב מטעם הסניגוריה הציבורית. "הנערות הודו כי הן הסכימו למעשים". עוד מציינת עו"ד גוטליב כי לא מדובר ב"בנות רגילות", אלא בצעירות המסובכות עם החוק שעולם המין והסמים לא זר להן. "מרשי הכיר להן את העובדה שהן יכולות להרוויח כסף קל תמורת שירותי סאדו-מאזו שכוללים הצלפות וקללות", הוסיפה.  

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק