גופה נמצאה סמוך לכפר נוער בשפלה. ארכיון
הפרדס בו נמצאה הגופה, הבוקר | צילום: עזרי עמרם, חדשות 2

חשד לרצח בשפלה: גופת גבר כבן 20 נמצאה הבוקר בפרדס סמוך לכפר הנוער עיינות. מחקירה ראשונית עולה החשד כי הגבר נרצח ולאחר מכן נשרף במטרה לטשטש ראיות.

עובר אורח שנסע הבוקר בשביל צמוד לגדר הכפר הבחין לפתע בגופה שרועה על האדמה. כוחות גדולים משטרה וזיהוי פלילי הוזעקו למקום והחלו בבדיקת נסיבות האירוע. צו איסור פרסום הוטל על פרטי החקירה.

מחקירה ראשונית של המקרה עולה החשד כי גופת הגבר שנמצאה נשרפה, וזאת במטרה לטשטש ראיות ואת נסיבות מותו. בנוסף מעריכה המשטרה כי הרקע לאירוע הוא סכסוך בין עבריינים. הרצח אירע ככל הנראה לפני מספר ימים, עדיין לא ברור מתי ועל ידי מי.

בתחילת החודש: גופתו של ירין שאטי ז"ל נמצאה בראשל"צ

בתחילת החודש התגלו גולגולת ועצמות אדם בחולות ראשון לציון. את השלד איתר עובר אורח, ולאחר בדיקה במכון לרפואה משפטית באבו-כביר התברר כי מדובר בשרידיו של ירין שאטי ז"ל, בן 17 מחולון, שמאז אוקטובר האחרון הוגדר נעדר.

לפי מצב גופתו, נראה כי ירין נרצח בירייה בראשו. במשטרה עדיין חוקרים את נסיבות מותו של הנער, שעבד כשליח בבית עסק לחלפנות כספים בתל אביב. בין היתר, עלה חשש כי במסגרת עבודתו נתקל גם בגורמים בעלי אופי שלילי. לנוכח החקירה, ביקש אביו להבהיר כי "מי שמכיר את ירין יודע שהוא ילד שאהב את כולם והסתובב עם כולם".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק