הבכירים ברשימה של דודו: מרגלית, ניר ובן ציון
מרגלית, ניר ובן ציון | צילום: חדשות 2

פרשת תקיפתה של בכירת זכיינית ערוץ 2 רשת שירה מרגלית מסתעפת: המשטרה התירה לפרסם הבוקר כי נבדק החשד כי יש קשר בין תקיפתה של מרגלית לתקיפתו של מנכ"ל קשת אבי ניר והאמרגן בועז בן-ציון.

במקביל, לבית משפט השלום בתל אביב הובאו הבוקר שלושה חשודים בתקיפתה של מרגלית. החשוד השלישי, בן 39, נעצר הבוקר. מעצרם של השלושה הוארך בחמישה ימים.

אתמול נעצרו סלימאן חיאדרה וחשוד נוסף בני 22 ו-23. השלושה, בני מיעוטים העובדים כמאבטחים וחיים בתל אביב, מוכרים למשטרה מעבירות סמים ורכוש. על שאר פרטי החקירה עדיין מוטל צו איסור פרסום.

מרגלית, סמנכ"לית התוכן של רשת, הותקפה לפני כשבועיים סמוך לביתה בצפון תל אביב. היא פונתה במצב קל לבית החולים איכילוב בעיר, ובמהלך הלילה היא שוחררה לביתה. בן זוגה לחיים של מרגלית, הפרסומאי אילן שילוח, הגיע למקום במקביל לתקיפה וסייע לה.

בחודש נובמבר הותקף מנכ"ל קשת ניר כשטייל עם כלבו בצפון תל אביב. התוקפים קראו לניר בשמו על מנת לזהותו, וכאשר השיב בחיוב תקפו אותו באלות. הוא פונה לבית חולים איכילוב בתל אביב באמצעות אמבולנס לאחר שנמצא על ידי אחד משכניו. מצבו של ניר הוגדר קל והוא נשאר לאשפוז במשך מספר ימים.

עקבו אחרי חדשות 2 בטוויטר