נחשד ושוחרר, יעקב פליסיאן
יעקב פליסיאן. ארכיון | צילום: חדשות 2

יעקב פליסיאן, אחיו של החשוד המרכזי ברצח בברנוער, שוחרר היום (א') למעצר בית אצל עורכת הדין של המשפחה, זאת לאחר שנחשד כי אנס בשבוע שעבר עורכת דין פלילית עימה היה מיודד. במהלך הדיון חשף נציג המשטרה כי בבדיקת הפוליגרף שנערכה לו על ידי החוקרים הוא נמצא דובר אמת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

יעקב פליסיאן (25), אחיו של החשוד המרכזי ברצח בבר-נוער חגי פליסיאן, נעצר על ידי המשטרה לאחר שעורכת הדין התלוננה כי באחד הלילות החודש, עת נפגשו במחסן ביצים שבבעלותו של פליסיאן - ובמהלך המפגש ביניהם ביצע בה את זממו.

במהלך הדיון, האשים פרקליטו של פליסיאן את הנאנסת בכך שבחרה שלא להיבדק בפוליגרף משטרתי אלא בפרטי. "שתבוא לעבור פוליגרף במשטרה כמוני ולא במקום פרטי", אמר פליסיאן בבית המשפט כשהוא נראה זועם.

עורך דינו של פליסיאן הכחיש בשבוע שעבר את המיוחס למרשו, ואמר כי "היא ביקשה ממנו שייצא - והוא אכן יצא". לדבריו, "האקט התקיים 'כדת וכדין'". היום שחרר בית המשפט את פליסיאן למעצר בית, אך עיכב את ביצועו עד להגשת ערר מחר.

בשבוע שעבר הודה חגי פליסיאן, אחיו של יעקב, כי ביצע את הרצח לפני 4 שנים במועדון הנוער הגאה בתל אביב. גם קרוב משפחה נוסף של השניים חשוד במעורבות במקרה לאחר שקשר שניהל לכאורה עם מנהל המקום שאול גנון היווה את המניע למסע הרצח.