עד המדינה בבר נוער
עד המדינה בבית המשפט | צילום: חדשות 2

בית המשפט המחוזי בתל אביב דחה בצהריים (א') את ערעורו של עד המדינה בפרשת הברנוער. סנגורו, עו"ד יאיר רגב, אמר בשיחה עם חדשות 2 Online אחרי ההחלטה: "המשטרה מחזיקה את המקל בשני קצותיו - מצד אחד היא לא משחררת את חגי פליסיאן ואומרת שהחשוד שלנו בדה ראיות, אלא שאם אכן כך הדבר - מדוע הנאשם חגי פליסיאן לא משתחרר?"

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"הם לא אומרים לשופט למה הם לא משחררים אותו", הוסיף עורך הדין. "המשטרה טוענת שמרשי שקרן, רמאי, בדה ראיות והוליך אותם בכחש ורוצים לחקור אותו. הם רוצים להתעלל בו כי הם כועסים עליו".

אמש, אחרי הדיווחים על קריסת תיק הבר נוער ומעצר עד המדינה, הגיב מפקד מחוז תל אביב במשטרה ניצב בנצי סאו להאשמות שלפיהן תיק הדגל של המשטרה צפוי לבוא אל סופו. לדברי סאו, כתב האישום נגד חגי פליסיאן בגין ביצוע הרצח במועדון הנוער הגאה נותר על כנו, אך בעקבות החשדות החדשים שהתגלו - חוקרי המשטרה כבר לא משוכנעים במאה אחוז שהוא מדויק.

חגי פליסיאן. לא פתרון קסם
"למה לא משחררים את פליסיאן?" | צילום: חדשות 2
אין תמונה
עו"ד יאיר רגב

"אנחנו לא בטוחים בכתב האישום ולכן אנחנו בודקים את עצמנו פעם נוספת", אמר סאו בריאיון לתכנית "פגוש את העיתונות". "אם משטרת ישראל תהיה משוכנעת שיש בידיה את כל הראיות נגד פליסיאן, ננסה לשכנע בצדקת כתב האישום, אך אם יהיה צל של חשש במהלך החקירה לא נמליץ להגיש אותו".

מפקד מחוז תל אביב ציין כי בעקבות ההתפתחות בחקירה, התבקשו החוקרים על ידי פרקליט המדינה לחקור את עד המדינה בחשד לשיבוש הליכי חקירה. "בכל תיק רצח, ובוודאי בתיק כזה, יש חוזקות וחולשות, אך במקרה הזה החוזקות מאוד ברורות", אמר. "יש חשד להודאה בכתב של פליסיאן ברצח, יש הודאה בקולו וגם יש הודאה בפני מדובב משטרתי לכך שביצע את המעשה. החקירה לא נשענת כולה על עדותו של עד המדינה".