תושב הצפון בן 22 נעצר בחשד לביצוע אונס וניסיון אונס של שתי נשים בצפון ובדרום הארץ, אחת מהן בת 82.

החשוד, מוען עבוד מהכפר עילוט שבצפון הארץ, נעצר לאחר שניסה לאנוס צעירה בתחילת חודש מאי באזור צומת המוביל בצפון הארץ. מוען הצליח אמנם להימלט, אך חוקרי משטרה שהגיעו למקום הצליחו לאסוף ראיות שהובילו אותם אל החשוד והביאו למעצרו.

במקביל לחקירת ניסיון האונס, התקבלו ראיות שקושרות את הצעיר לאונס נוסף שבוצע חודשיים לפני כן - בקצה השני של המדינה. על פי החשד, בזמן שהיה בשדרות, מוען חיפש קורבן לבצע בו את זממו ובחר בקשישה בת 82.

"התחחנתי שיעזוב אותי, אך הוא ירק על פני"

זמן קצר לאחר האונס האכזרי תיארה הקשישה את שאירע מול המצלמות.  "הוא נכנס אלי הביתה והתנפל עלי. אחר כך הוא הפיל אותי למיטה והוריד לי את התחתונים", תיארה הקשישה כשהיא ממררת בבכי. "התחננתי אליו שיפסיק ושיעזוב אותי, אבל לא היה אכפת לו. הוא ירק לי בפנים".

רק לאחר שבא על סיפוקו הוא עזב אותה כואבת על המיטה בחדרה. החוקרים התקשו לשמור על קור רוח למשמע עדותה. "אני מתביישת לספר מה ההוא עשה לי", הוסיפה הקשישה בכאב. "אני אישה מבוגרת, יש לי שני ילדים גדולים".

בסופו של דבר הצעיר נעצר על סמך דגימות ה-DNA שנאספו בשתי הזירות. הודות להצלבה שערכו החוקרים, התגבשו חשדות שקושרות את מוען לשני המקרים. עם סיום החקירה, צפויים החוקרים להגיש כתב אישום נגד מוען הן בגין ניסיון האונס בצפון והן בגין אונס הקשישה בשדרות.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק