שבוע לאחר ההצתה ברמלה, החקירה הפכה לתיק רצח כפול: היום (ג') מת מפצעיו אדם נוסף, שישב במועדון בעת ההצתה, ואושפז מאז האירוע בבית החולים אסף הרופא. הפצוע סבל מכוויות בחלק ניכר מגופו, שפגעו קשות במערכות רבות בגופו, עד שנפטר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

שוטרי מרחב שפלה הגיעו בשעות האחרונות לבית החולים וגבו עדות מהצוות הרפואי לאחר פטירת הפצוע, שהוא האדם השני שנפטר מפצעיו בשבוע האחרון. ביום חמישי האחרון נקבע מותו של אדם נוסף בבית החולים שיבא, שאושפז עם כוויות על יותר מ-90% מגופו. ששת הפצועים הנותרים בתקרית עדיין מאושפזים, שניים מהם באורח קשה.

שלושה חשודים בהצתה - יצחק סילברה, בנו ויקטור סילברה וחבר נוסף, נפצעו אף הם באירוע, והם נמצאים במעצר ובאשפוז בבית החולים קפלן. לפי החשד, השלושה הגיעו למקום לפני שבוע והציתו את המועדון על יושביו, בשל סכסוך עסקי.

במשטרה מעריכים כי הסכסוך התגלע בין החשודים, שמחזיקים מועדון הימורים סמוך, לבין בעלי המקום שהוצת. החוקרים טוענים כי ככל הנראה החשודים הגיעו למקום עם מספר בקבוקים כשבתוכם חומר נוזלי, שפכו את תכולתם על האנשים ששהו בבית הקפה והציתו את המתחם.

"ראיתי את בעלי שרוף כולו"

רעייתו של אחד הפצועים סיפרה על שראתה בזמן האירוע. "שמעתי צעקות וראיתי את הכל עולה בלהבות", תיארה לפני שבוע בשיחה עם חדשות 2 Online. "הבנתי שבעלי בפנים, עמדתי שם כולי רועדת וראיתי אותו שרוף כולו. אין לי מילים".

בעלה נהג לשבת באופן קבוע במקום, שנמצא בסמוך לביתו, עם חבריו. בשעת האירוע, היא כבר שכבה במיטתה. לפתע שמעה רעשים וצעקות מעבר לרחוב. היא יצאה מהבית, יחד עם בנה בן התשע, ואז גילתה את הנורא מכל - בעלה נפגע, וסבל מכוויות קשות מהצוואר ומטה.