בראיון בלעדי לחדשות 2, לפני שהסגיר עצמו לידי המשטרה, טוען אחד החשודים באונס במועדון בתל אביב כי יחסי המין היו בהסכמה. לדבריו, הוא נמלט מהמשטרה רק כי קיווה שהנערות, בנות ה-17 יספרו את האמת, כי אמרו שהן מבוגרות בשנתיים מכפי גילן האמיתי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"הן שתי נערות שאמרו שהן בנות 19 ולא היה להן כסף ולמרות זאת הן ביקשו לשתות", מספר אחד החשודים באונס שהסגיר עצמו היום למשטרה. "נתנו להן לשתות ואחר כך קיימנו יחסי מין בהסכמה - היא נישקה אותי ראשונה ולא איימתי עליה בשום צורה", הוא מוסיף.

"לקראת הבוקר הוצאנו אותן החוצה מהמועדון, שמנו אותן על המדרגות בכניסה למועדון, גם רואים את זה במצלמות האבטחה. נתנו להן בקבוקי מים והזמנו להן מונית הביתה", הוא מספר.

"הן יכולות לדפוק חיים של אנשים"

אחת השאלות העולות היא כי אם אותם חשודים חפים מפשע, כפי שהוא טוען, מדוע לא הגיעו לחקירה במשטרה עד עכשיו? "אני עצמי לא ישנתי ארבעה ימים, רציתי להסגיר את עצמי", מסביר החשוד, "אני דורש שהן יספרו את האמת. הן יכולות לדפוק חיים של אנשים שהעבר שלהם נקי, בכל מה שקשור לאונס".

בסוף השבוע נמצאו שתי נערות בנות 17 כשהן מעולפות ברחוב יונה הנביאה בתל אביב, וטענו כי נאנסו במועדון לילה שנמצא ברחוב אלנבי הסמוך.

הנערות, שתיהן תושבות המרכז, נמצאו על ידי עובר אורח שמיהר להזעיק את המשטרה. השתיים סיפרו כי הגיעו לבילוי במועדון סמוך, וכי לקראת סגירת המועדון הן נשארו יחד עם עובדי המקום ושתו לשוכרה. על פי החשד, חלק מעובדי המקום ניצלו את שכרותן של בנות ה-17 וניצלו אותן מינית.

בית משפט השלום בתל אביב האריך הבוקר בארבעה ימים את מעצרו של אחד החשודים, עובד המועדון בן 20. במהלך הדיון בהארכת המעצר, טענו אנשי הפרקליטות כי החשוד קשר עצמו לאירוע. החשוד הנוסף, בעל המועדון בו לכאורה בוצע האונס, שוחרר בערבות למעצר בית. החשוד, גם הוא בן 20, נעצר בגין שיבוש הליכי חקירה לאחר שסירב לתת למשטרה את מצלמות האבטחה במקום. החשוד השלישי, שהסגיר עצמו היום, היה מבוקש על ידי המשטרה עד הערב.