אמש הותרו לפרסום שמותיהם של בני המשפחה מהוד השרון שנרצחו, על פי החשד, על ידי אבי המשפחה: קצין המשטרה שעל פי החשד ביצע את הרצח והתאבד הוא מייקל (מיכאל) פישר בן 29. אשתו היא הילה, בת 30, ושני ילדיהם הם יובל בן השלוש וירדן בת החודשיים.

הילה, יובל וירדן יובאו למנוחות הבוקר בשעה 12:30 בבית העלמין בנווה הדר בהוד השרון. הרחק מהם תיערך הלוויתו של מייקל, שייקבר בשעה 10:00 בבית העלמין החדש ברעננה.

במשטרה עדיין לא יודעים להסביר מה הביא, על פי החשד, את פישר, קצין במשטרה, לרצוח את אשתו ואת שני ילדיו ולהתאבד. החוקרים יכולים להגיד, בינתיים, כי נראה שהתקף של זעם פקד את חברם.

פישר שירת ביחידה המרכזית שחוקרת אירועים קשים כמו זה, אבל הפעם החליטו ביחידה שלו שזה כבר יותר מדי. בשל הקושי האישי החליטו ביחידה לא לחקור את המקרה והעבירו את החקירה ליחידה אחרת.

לאחר שהתפרסמה הידיעה על מקרה הרצח, מצאו את עצמם מכרי המשפחה, והן המשטרה, המומים. סגן ראש העיר הוד השרון ומכר של המשפחה, גדעון סעדי, סיפר על משפחה נעימת הליכות, שקטה ושורשית.

סעדי, שגם מתנדב בזק"א במחלקת הזיהוי הפלילי, היה נסער מאוד כאשר סיפר על המראות הקשים בדירה. "בשלב כלשהו החל אחד הצעצועים לנגן מנגינת ילדים", הוא סיפר. "כולנו השתתקנו והצטמררנו, בייחוד על רקע המראות שהיו מסביבנו".

הבוקר צוטט בעיתון "ידיעות אחרונות" סב המשפחה, יהודה בכר, ניצב לשעבר במשטרת ישראל : "אני לא יכול לקלוט את מה שקרה לנו, זה אסון איום. אף אחד לא יודע מה עבר לו בראש כשהחליט לרצוח את משפחתו במו ידיו. אני עדיין לא מאמין ולא קולט".

אחת השכנות בבניין שבו גרה המשפחה, שסירבה להזדהות בשמה, סיפרה לחדשות 2 באינטרנט על אירוע שעשוי להוות קצה חוט בחקירה. "אתמול בלילה שמעתי צעקות חזקות מהמרפסת שלהם", סיפרה. "בבוקר התעוררתי למשמע תשע יריות, אבל בגלל שמשפצים אצלנו בבניין חשבתי שמדובר בעבודות השיפוצים - ולכן לא קראתי למשטרה".

אתמול בלילה, שעות ארוכות אחרי הרצח, עדיין עמדו אזרחים סקרנים סמוך לבניין הדירות בשכונה הפסטורלית בהוד השרון, צופים במשטרה בעבודתה.