באמצע חודש ספטמבר ניסו אלמונים רכובים על אופנוע לחסל את העבריין הבכיר צ'רלי אבוטבול, סמוך למלון "כרמל" בנתניה. באירוע לא היו נפגעים. בית משפט השלום בראשון לציון האריך בצהריים בחמישה ימים את מעצרו של החשוד אייל סופר, המקורב למשפחת קראג'ה היריבה של האבוטבולים, לבקשת חוקרי היאחב"ל - להב 433, בגין ניסיון רצח וקשירת קשר לביצוע פשע

רוכב האופנוע השני טרם נעצר. ניסיון החיסול אירע בזמן שאבוטבול נסע ברכבו סמוך למלון "כרמל", ואז נורו לעברו היריות. הוא נמלט מהמקום ללא פגע, ורק לאחר כשעה הגיעה המשטרה לזירת האירוע.

בתגובה למעצרו של אייל סופר אמר צ'רלי אבוטבול לחדשות 2 באינטרנט: "אני לא מודע לשום דבר". כשנשאל האם הוא רגוע מאז המעצר של מי שנחשד בניסיון התנקשות בו, הוסיף אבוטבול, "שהמשטרה תעשה את העבודה שלה".

אוגוסט: אבוטבול נעצר בחשד לניסיון חיסול

צ'רלי אבוטבול (צילום: חדשות 2)
צ'רלי אבוטבול. ארכיון | צילום: חדשות 2

בתחילת חודש אוגוסט, נעצרו חמישה עבריינים שמשתייכים למשפחת הפשע אבוטבול, בדרכם למבצע חיסול. שלושה מהם נעצרו בפעילות של בלשי היחידה לחקירת פשעים בינלאומיים. להערכת הבלשים השליחים היו בדרכם לחסל את אותו שי סופר שמשתייך למשפחת הפשע קראג'ה בנתניה.

החמישה שנתפסו הם צ'רלי אבוטבול, אבי אורמן, יניב שער, גיל כהן, מאור אוחיון, שנעצרו בחשד לקשירת קשר לפשע, ניסיון לרצח, החזקת אמל"ח, זיוף סימני רכב וגניבת רכב.

שלושת החשודים נתפסו כשברשותם כלי נשק ומסיכות. בעקבות לכידתם, נעצרו גם צ'רלי אבוטבול, מבכירי משפחת הפשע, שנפצע לפני כשנתיים בניסיון התנקשות באזור התעשייה של נתניה ומאוחר יותר נעצר מאור אוחיון - חבר נוסף בארגון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק