רק ארבעה ימים חלפו מאז אותו אירוע טרגי שבו נפצע באורח אנוש תינוק בבית החולים "זיו" בצפת לאחר שנפל על הרצפה. אז, טענו במשטרה, עלה החשד שהאם הטיחה אותו ברצפה במכוון. כעת מעריכים במשטרה ובפרקליטות שהתיק עומד להיסגר וכי אין חשד לפלילים במעשיה של האם.

על פי גרסת האם, זו שהתקבלה היום, היא רצה אחרי אחד מילדיה האחרים וניסתה למנוע ממנו ליפול במדרגות ולכן הפילה את תינוקה בשוגג. בהתחלה טען אביו של התינוק, שחי מאשתו בנפרד, שהיא הטיחה את התינוק ברצפה, אך היום הוא חזר בו מגרסתו וטען אף הוא כי זו הייתה טעות.

התעללות (צילום: חדשות 2)
האם החשודה בבית המשפט | צילום: חדשות 2

"אני שבר כלי", אומרת היום ק' בראיון בלעדי לחדשות 2. "אמרתי להם: 'לא קרה אף פעם שהחזקתם משהו ביד והפלתם אותו?'", היא מספרת. היום בצהריים היא השתחררה ממעצר וחזרה לבית ריק. שני ילדים נלקחו ממנה על ידי רשויות הרווחה והשלישי במצב קשה.

"אני מבקשת להתפלל על הילד שלי. שתהיה לו רפואה שלמה ושייצא מזה בריא ושלם, בכל האיברים והגידים שלו", היא אומרת למצלמות, נשברת וממררת בבכי. "שאני רק אוכל לטפל בו ולגדל אותו", היא מוסיפה.

"התחלתי לצרוח וכל בית החולים שמע אותי"

"מיסטיקן" בעל קטינות. צילום ארכיון (צילום: חדשות 2)
אביו של התינוק בבית המשפט | צילום: חדשות 2

ק' היא רק בת 29. היא חזרה בתשובה מיד לאחר שחזרה מהודו ואז גם מיהרה להינשא. אחרי ארבע שנים הגיע המשבר - לפני חודשיים עזב בעלה את הבית, וזאת כשהיא בחודש תשיעי, עם ילד בן שנתיים וחצי וילד בן שנה וחודשיים. "הוא אמר לי שהוא לא רוצה אותי ולא רוצה את הילדים ופשוט נעלם", היא נזכרת.

האם הצעירה ילדה לבד, בלי עזרה ובלי חברות. בשבוע שעבר עלה חומו של התינוק והיא חזרה לבית החולים. יומיים אחר כך הגיע הבעל והחל להתווכח איתה סביב נושא ברית המילה. לפי גרסתה, במקביל לוויכוח החל אחד הילדים להתקרב למדרגות ותינוקה נפל מהידיים שלה כאשר רצה לכיוון המדרגות.

"התחלתי לצרוח וכל בית החולים שמע אותי", היא נזכרת. "רצתי להרים אותו ורצתי איתו לרופא בתוך המיון. התמונות האלה לא יוצאות לי מהראש", היא מזדעזעת מחדש. זמן קצר לאחר המקרה ק' נעצרה. מעצרה התאפשר לאחר שבעלה, שבינתיים שינה את גרסתו, טען שהיא זרקה את התינוק במתכוון.

כעת נמצאת ק' במאבק אחר לגמרי - להחזיר את שני הילדים לחזקתה. "יש לי תינוק ששוכב בין חיים למוות. אני רוצה להיות ליד המיטה שלו. אני רוצה להניק אותו", היא אומרת בדמעות. מחר היא תעשה את הצעד הראשון כשתגיע לבית החולים רמב"ם, למחלקה לטיפול נמרץ, שם היא מתכוונת להישאר ולהתפלל.