"יכול היה להיות המפכ"ל". שחם (צילום: חדשות 2)
עימות ראשון בין שחם למתלוננת, ארכיון | צילום: חדשות 2

פרטים חדשים מהפרשה שמטלטלת את צמרת המשטרה מתגלים: עימות נערך ביום רביעי האחרון בין אחת המתלוננות בפרשת לבין מפקד מחוז ירושלים, ניצב ניסו שחם - כך מפרסם הבוקר העיתון "ידיעות אחרונות". במהלך העימות הטיחה המתלוננת ד' בשחם: "אתה תקפת אותי בלשכה".

במהלך העימות שנערך במשרדי המחלקה לחקירות שוטרים בשבוע שעבר פנתה ד', שוטרת המשרתת במרחב ציון, לחוקריה והאשימה את שחם בביצוע המעשים המגונים. "הוא סגר את הדלת והתנפל עליי, נישק וחיבק בכוח". בימים הקרובים צפויה להתחדש חקירתו של השוטר הבכיר.

במהלך סוף השבוע התברר כי לא פחות מחמש נשים העידו עד כה במח"ש נגד מפקד מחוז ירושלים ניצב ניסו שחם, שאתמול נחשף כי יצא לחופשה כפויה - בעקבות חקירה שמתנהלת נגדו בעניין. שלוש מהמתלוננות טוענות כי שחם ביצע בהם מעשים מגונים ואילו השתיים האחרות התלוננו כי הקצין הבכיר ביצע בהן בעילה אסורה בהסכמה.

גורמים במשטרה העריכו כי ניצב שחם לא יחזור לתפקידו, ולכן סבורים בצמרת הארגון שניצב שחם יפרוש לבסוף ביוזמתו מתפקידו. "החשדות נגד שחם חמורים מאוד, אני סומך על המחלקה לחקירות שוטרים שהחקירה תבוצע במקצועיות וביסודיות כנדרש בנסיבות אלה תוך הקפדה על כבודם של המעורבים", הצהיר מפכ"ל המשטרה יוחנן דנינו במהלך סוף השבוע האחרון.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק