עוד קטטה אלימה הסתיימה אמש ברצח צעיר - בני ניאזוב, בן 22, תושב קריית ים נדקר למוות בקריית מוצקין. מחקירה ראשונית של המשטרה עלה כי שני צעירים החלו להתווכח, ככל הנראה על רקע רומנטי בעקבות היכרות עם נערה.

הצעיר שלף סכין, דקר אותו מספר פעמים בפלג גופו העליון ונמלט מהמקום. מותו של ניאזוב נקבע כעבור זמן קצר. המשטרה עצרה בלילה שני צעירים בחשד למעורבות המעשה, אחד מהם הוא נער בן 16.5.

"מדובר בויכוח של שני צעירים שאחד חשוד בדקירת השני", הסביר מפקד משטרת זבולון נצ"מ ג'מאל חכרוש. "הויכוח היה על המדרכה. הפצוע נפטר מפצעיו. כל כיווני החקירה נבדקים".

היום בשעות הצהריים חלה התפתחות בחקירה לאחר שהחשוד ברצח, תושב קריית מוצקין, בן 34, הסגיר עצמו לידי המשטרה. מחקירתו במשטרה עולה כי בין השניים יש סכסוך ממושך. חקירת הרצח הועברה לטיפול היחידה המרכזית במרחב חוף.

אתמול בלילה, בסמוך לשעה 08:45 התקבלה הודעה במד"א ובמשטרה על צעיר שנדקר ברחוב קדיש לו בקריית מוצקין. למקום צוותי מד"א שמצאו את ניאזוב מוטל ברחוב כשהוא כאמור, דקור בפלג גופו העליון. מד"א העניק לדקור טיפול ראשוני בשטח והעבירו לבית החולים אולם בדרך, הוא מת מפצעיו.

במהלך הלילה עצרו בלשים מהיחידה המרכזית במרחב חוף נער בן 16.5, שעל-פי החשד נכח במקום בעת הדקירה, ואף סייע לחשוד ברצח ונמלט עמו לאחר מכן. בנוסף נעצר גבר בן 34, בחשד שהיה מעורב אף הוא באירוע. שניהם יובאו להארכת מעצר בבית המשפט הקריות עם צאת השבת.