ירון ברלד עם המתלוננת
ירון ברלד עם המתלוננת | צילום:

תפנית בחקירת הבדרן ירון ברלד? היום (ב') נודע כי המתלוננת המרכזית נגדו נחקרה אתמול באזהרה בחשד שסחטה אותו, כפי שטען בחקירתו במשטרה. לא מדובר בפתיחה בחקירה נגדה, אלא במיצוי תשאולו של הבדרן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

במקביל, ברלד, שחשוד בביצוע מעשים מגונים, יישאר במעצר עד מחר אצל הוריו ביישוב מתן, כך הוחלט בהסכמת סנגורו של ברלד ונציגי המשטרה. ההחלטה להשאירו במעצר בית, התקבלה ביום שישי לאחר שמשטרת חדרה ערערה בנושא לבית המשפט המחוזי בחיפה.

לדברי המשטרה, גם השופט ציין כי כבר היה ניסיון לשבש את הליכי החקירה, והיה די בעובדה זו כדי לקבל את בקשתם להאריך את מעצר הבית שלו.

נציג המשטרה בדיון, פקד ערן דנינו, חשף כי ברלד חשוד בשיבוש הליכי חקירה והדחת עד. "אנחנו רוצים לסיים את החקירה ללא הפרעות", אמר וציין כי האשמות הקומיקאי נגד הנערה שלפיה היא סחטה אותו לא הובילו לחקירתה.

פרקליטו של הקומיקאי, עו"ד ליאור אפשטיין, אמר: "אין חשש שהוא ישבש את החקירה. הוא לא מסוגל אפילו לדבר בטלפון כי עיניו אדומות מבכי". עוד הוסיף הפרקליט: "המשטרה לא הייתה באה הנה לו היה מדובר באיש אחר. היא מבולבלת ובינתיים האיש כבה כמו נר".

במשטרה ציינו כי קיים חשד שברלד תקף מינית את המתלוננת במספר מקרים ולא במקרה אחד כפי שחשבו עד כה. עורך דינו של ברלד האשים את המתלוננת בכך ששינתה את גרסתה בנוגע לזמן ולמקום של התקיפה.