שבוע לפני סיום החופש הגדול החליטה חבורת נערים באזור רמלה לפרוק כל עול. לפנות בוקר פרצו הצעירים לכלביית "תנו לחיות לחיות" בכניסה הצפונית לעיר והחלו להתעלל בחיות האומללות. האירוע המזעזע נקלט במצלמות האבטחה של העמותה.

חברי הקבוצה הגיעו למקום כשהם רעולי פנים והחלו במסכת התעללות מחרידה. ראשית הם הסתובבו ללא מפריע בין הכלובים והתגרו בכל דרך אפשרית בכלבים. לאחר שהשתעממו מלזרוק אבנים הם עברו לשלב ב' של התכנית הזדונית: שניים מהם הפשילו את מכנסיהם והטילו את מימיהם על החיות. אך בזאת לא הסתיים האירוע.

גנבו גורים בסכנת חיים

"הגרוע מכל הוא שהם גנבו חמישה גורים בני יומם מסוג פינצ'ר", אומרים ב"תנו לחיות לחיות". "הגורים נמצאים בסכנה בריאותית חמורה וכל רגע שהם לא בחיק אמם מסכנת אותם".

בעמותה מיהרו להגיש תלונה במחלק נוער של משטרת רמלה, אל במקביל פונים לציבור הרחב על מנת לסייע באיתור העבריינים. כל היודע דבר על מקום הימצאם של הגורים ו/או זהותם של הפורצים מתבקש לדווח על כך בטלפון 03-6241776 שלוחה 5.

נער הרג חתולה כדי לנקום

אתמול נעצר נער בן 17 מפתח תקווה לאחר שתועד הורג חתול לעיניהם של חבריו. הצעיר הודה במיוחס לו וסיפר כי התאכזר לעשרות בעלי חיים נוספים בחמש השנים האחרונות.

בקטע הווידאו אפשר לראות את הנער מיידה אבנים לעבר הגור המסכן. בזמן שהחתול מתייסר ומתפתל מכאבים - העבריין צוחק ללא בושה ומחייך בפה מלא.

"הוא הסביר כי כשהיה בכיתה ג' קפצה עליו חתולה ושרטה אותו ומאז הוא שרוי בטראומה", סיפר לחדשות 2 באינטרנט קצין נוער פ"ת, פקד סול גרינברג .

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק

נלחמים בהתעללות בבעלי החיים

תיעוד: נערים משועממים מתעללים בחתול

ארה"ב: דחף את החתולה לתוך באנג

מגיל 12 רצח נער מאות חתולים

חיפה: עשרות חתולים שחוטים במקרר

תיעוד מזעזע: נערים מציתים כלבים

כלב המשפחה נדקר למוות מול הילדים