גבר בשנות ה-40 לחייו מעפולה נעצר אתמול בחשד שאנס באכזריות את בתו בת התשע. במשטרה אומרים הבוקר כי החשוד במעשים קשר את עצמו למעשים המיוחסים לו. הבוקר האריך בית משפט השלום בעפולה את מעצרו ב-5 ימים.

הפרשה החמורה נחשפה לאחר שהילדה סיפרה למוריה בבית הספר כי אביה תקף אותה מינית. בית הספר דיווח מיד לרשויות הרווחה, והם הזעיקו את המשטרה וגם חוקרי ילדים. לאחר חקירה שנערכה לילדה, שאישרה את החשדות שעלו בבית הספר, מיהרה המשטרה לעצור את האב החשוד.

בפתח הדיון בהארכת מעצרו אמר עו"ד עבד פרהום, סניגורו של החשוד מטעם הסניגוריה הציבורית, למרשו אין עבר בתחום עבירות המין, אך הוא מוכר בתחומים פליליים אחרים. "מרשי קשר את עצמו לחלק קטן מהמעשים שהוא חשוד בהם", אמר עו"ד פרהום. החשוד עצמו סירב להתייחס לשאלות העיתונאים.

לא ברור אם אמה של הילדה ידעה ושתקה

מפקד משטרת עפולה, רפ"ק יוסי שרביט, אמר הבוקר בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט כי לאב החשוד ילדים נוספים, אך לא ידוע אם הוא תקף מינית גם אותם. "אנו בודקים גם אם אמה של הילדה ידעה על המעשים הקשים או שאלו נעלמו מעיניה", סיפר קצין המשטרה.

"הילדה סיפרה על המעשים בבית הספר, שם דיווחו מידית לגורמי הרווחה", הוסיף רפ"ק שרביט. "המתנו שהילדה תעבור תשאול על ידי חוקרת ילדים וברגע שהיא אישרה את הדברים, מיהרנו לעצור את החשוד".

בינתיים, הוצאה הילדה מביתה בצו של בית המשפט עד לסיום החקירה.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק