ג'ולי בן עמי, אמו של המוזיקאי החשוד ברצח בת זוגו לשעבר דפנה בר ציון, הגיבה למעצרו לאחר שלושה ימים בהם הסתתר מהמשטרה. " זה נורא. אני נורא עצובה ממה שקרה", אמרה בן עמי. "זה בא לי במהלומה כזו, לא יודעת איך".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בן עמי, חבר להקת "הברירה הטבעית", נעצר ביום ראשון בחשד לרצח זוגתו לשעבר, המוזיקאית ואשת חיי הלילה דפנה בר ציון ז"ל. בתחילה ניסה לברוח מהשוטרים, אך לבסוף נתפס ואישר את זהותו בפניהם.

שוטרי מחוז תל אביב עצרו את בן עמי בן ה-47 לאחר שקיבלו דיווח על גבר חשוד שהסתובב ברחוב פרוג במרכז העיר ופתחו בסריקות באזור. עובר אורח זיהה את בן עמי לאחר שראה את תמונתו והתקשר למשטרה. בן עמי ניסה לחמוק מהשוטרים דרך חצרות הבתים, אך לבסוף נתפס. לאחר תשאול ראשוני אישר בן עמי את זהותו והובא לחקירה.

אין תמונה
דפנה בר ציון ז"ל

מהחקירה עולה כי בימים האחרונים בן עמי הסתתר באתר בניה במרכז תל אביב. השוטרים הצליחו להתחקות אחריו עוד לפני המעצר וגילו ציטוטים מתוך שירים שנכתבו על קירות אתר הבנייה. במשטרה בודקים האם הציטוטים יכולים להתפרש כהודאה או חרטה על מעשים שביצע לכאורה בן עמי. מקורביו מספרים על מצב נפשי קשה שהוא היה שרוי בו בתקופה האחרונה, ומסתמן כי זה יהיה גם קו ההגנה שלו.

"אילן נמצא כרגע במצב נפשי מאוד מעורער, מאוד ירוד", סיפר עורך דינו של בן עמי, קובי בן שעיה. "להבנתי הוא בכלל לא יכול להיחקר כרגע בשל מצבו הנפשי, הוא עבר כמה ימים לא פשוטים והוא צריך לראות פסיכיאטר".

"פגשתי אותו מיד לאחר המעצר והוא נראה תמהוני ומאוד מוזנח", המשיך וסיפר עורך הדין. "בימים האחרונים הוא לא הסתובב במקום ספציפי. ממה שהבנתי ממנו, מלבד הכדורים הפסיכיאטריים שהוא נוטל באופן קבוע, הוא היה נתון להשפעת כדורים נוספים".