מטופלת סטרה לעובד ביה
המטופל צעק, איש לא שמע. אילוסטרציה | צילום: עזרי עמרם, חדשות 2

גבר שעבר לאחרונה תאונת דרכים שוכב מרותק למיטה במחלקה האורתופדית בבית החולים הדסה עין כרם כשהוא סובל משברים בכל חלקי גופו. הוא לא תיאר לעצמו שהסיוט שלו לא נגמר בזה. על פי החשד, במהלך הלילה הגיע אח שהיה שיכור והחל להתעלל במאושפז, כשהוא לא מסוגל להתנגד לו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

האח חשוד כי משך בשערותיו של הפצוע, סטר לו, צעק עליו וקילל אותו. המאושפז, שלא היה מסוגל להתנגד, ניסה לזעוק לעזרה - אך במשך דקות ארוכות איש במחלקה לא שמע את קריאותיו, והסיוט נמשך.

כעבור זמן מה אחד המאושפזים האחרים במחלקה בחדר אחר שמע את הצעקות והזעיק את אנשי האבטחה למקום. המאבטחים עצרו את האח ושמו קץ להתעללות. הוא נדרש לעזוב את המחלקה ובמקביל הוזעקה המשטרה אל בית החולים.

הבוקר הגיעו בכירי בית החולים להתנצל בפני המאושפז על המקרה החריג והבהירו כי הלקחים מהמקרה יופקו. במשטרה אישרו לחדשות 2 Online כי הוגשה תלונה על המקרה. "החשוד עוכב לחקירה והורחק לחמישה ימים מבית החולים", הוסיפו במשטרה. "החקירה נמשכת".

מבית החולים הדסה עין כרם נמסר כי מנהל בית החולים, ראש האגף האורתופדי ומנהלת הסעוד בודקים את המקרה באופן אישי. מהבוקר כבר ננקטו צעדים כדי שמקרה דומה לא יישנה בעתיד. כמו כן נמסר כי על האח נאסר להיכנס לבית החולים עד להודעה חדשה.