חשד לרצח בתל אביב: המשטרה עצרה הבוקר גבר בן 41 בחשד שדקר למוות את אביו בן ה-68, בדירת המשפחה ברחוב מח"ל בעיר. בשלב זה הרקע לאירוע עדיין לא ברור, והמשטרה חוקרת.

בשעה 09:00 התקבל דיווח במוקד המשטרה על דקירה שאירעה בבית ברחוב מח"ל 43 בשכונת כפר שלם בעיר. השוטרים שהגיעו למקום מצאו גופת גבר, מוטלת ללא רוח חיים הדירה כשלגופה סימני דקירה. הנרצח הוא זכר גלוחוי, כאמור אדם מבוגר בן 68. בנו של הנרצח הלוקה בנפשו אותר בדירה, הודה במעשה במקום ונעצר לחקירה, ומחר הוא יובא להארכת מעצרו בבית משפט השלום בתל אביב.

מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי המשפחה, בת שלוש נפשות, עולים ותיקים מרוסיה, ישבה לאכול את ארוחת הבוקר השגרתית. אולם, עד מהרה התפתחה הארוחה לטרגדיה אמיתית, כשהבן, המוכר כבעל בעיות נפשיות ואשר נוטל כדורים באופן קבוע, התנפל על אביו זכר, והחל לדקור אותו.

האם ניסתה להתערב - ונפצעה גם כן

ההתגוששות נמשכה זמן קצר, כשהאם מרגריטה מנסה אף היא להתערב ולמנוע מהבן לרצוח את האב. לבסוף, ניסיונותיה עלו בתוהו והבן דקר את האב מספר פעמים וגרם למותו. מרגריטה עצמה נחבלה גם כן באירוע ונזקקה לטיפול רפואי.

השכנים מתארים היום שפחה עדינה ושקטה, שלא משכה תשומת לב: "הם היו שקטים, לא הפריעו לאף אחד", אמר אחד השכנים לחדשות 2 באינטרנט. "הבן תמיד נראה לנו לא נורמלי, אבל כל המשפחה תמיד הייתה שקטה".

הבן נעצר, כאמור והובא לחקירה. בהמשך היום תועבר הגופה למכון לרפואה משפטית. במשטרה מבקשים לציין כי במשפחה לא נרשמו בעבר מקרי אלימות עליהם דווח לרשויות השונות.

חשד: הבן חנק את אימו למוות בגן הציבורי

שלשום נרצחה מרגריטה קרילוב בת ה-58, בגן ציבורי ברחוב דובנוב בתל אביב. גופתה נמצאה עטופה בשמיכה ברחוב ליאונרדו דה-וינצ'י בתל אביב. מחקירת המשטרה התברר כי האישה נחנקה למוות, ככל הנראה על ידי בנה - שתכנן את הרצח יחד עם אביו.

המשפחה התגוררה בגן הציבורי בשנים האחרונות, וסירבה לקבל כל סיוע משירותי הרווחה. עוד באותו היום שיחזר האב את הרצח, וסיפר לשוטרים כיצד, לטענתו, רצח הבן את אימו. בית המשפט האריך את מעצרם של השניים בתשעה ימים, והבן נשלח לבדיקה פסיכיאטרית.