יום החקירות שעבר על מרגלית צנעני אחרי הלילה שקדם לו בבית הסוהר נווה תרצה כלל חקירה אינטנסיבית והאשמות קשות שהטיחו בה חוקריה. בין היתר, היא נדרשה לספק הסברים באשר לפגישותיה עם איש העולם התחתון שלום דומני. מרגול התעקשה כי אותן הפגישות היו על "רגע עסקי" בלבד - הסבר שלא הצליח לשכנע את החוקרים.

בחקירות נידונו הופעות של צנעני בכמה אירועים שקיים דומרני. היא השיבה לחוקריה: "שלום דומרני משלם טוב. למה שלא אפגש איתו?". אלא שניתן להגיד בזהירות כי ממצאי החקירה מעלים חשד שהפגישות המדוברות לא עסקו אך ורק בהופעות באירועיו של העבריין הבכיר מהדרום, אלא שגם נידונו בהן תרחישים של שיתוף פעולה ופעילויות עסקיות שונות עמו, כפי שהציע.

האווירה בחדר החקירות השתנתה מן הקצה אל הקצה. החוקרים צעקו על מרגול והטיחו בה, בין היתר: "את פושעת, את שקרנית, את מתנהגת כמעט כמוהם - כמו העבריינים האחרים". בדיון בעניינה טען נציג המשטרה כי צנעני משיבה לשאלות החוקרים, אך "תשובותיה אינן עולות בקנה אחד עם הראיות" שבידי החוקרים.

פרט לעבירת הסחיטה באיומים המיוחסת לה, ייחסו במשטרה למרגול גם שיבוש מהלכי חקירה ומסוכנות לאדם ולחברה. מדובר באחת הפעמים היחידות שבהן נעשה שימוש בסעיפים הללו. בדיון עצמו בבית המשפט, טען נציג המשטרה כי הפרשה היא "מקרה חמור של עירוב גורמי פשיעה בעסקי הבידור של מדינת ישראל".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק