איש העולם התחתון צ'רלי אבוטבול הוא העבריין שנעצר בחשד לשוד מזוין ולהצתה. כך הותר לפרסום אחר הצהריים. דבר מעצרו של אבוטבול פורסם לראשונה בחדשות 2 באינטרנט. אנשי היחידה לחקירת פשיעה בינלאומית (יאחב"ל) הפתיעו אותו הבוקר כשהידפקו על דלת ביתו והעבירו אותו לחקירה בגין האירועים - שלפי החשד, ביצע יחד עם שני "חיילים" בארגונו.

בדיון שנערך אחר הצהריים בבית משפט השלום בראשון לציון הוחלט להאריך את מעצרו של אבוטבול בארבעה ימים. הוא ובא כוחו הכחישו מכל וכל את טענות המשטרה. "על כל מה שקורה בנתניה, ישר באים אליי ואל משפחתי", האשים אבוטבול.

"האמת תצא לאור"

עורך דינו יניב פרץ אמר בתום הדיון בבית המשפט: "מרשי טוען לחפות מוחלטת. אין דבר וחצי דבר באירועים שמייחסים לו. אנו מקווים שהמשטרה תעשה את עבודתה נאמנה ותוציא את האמת לאור".

פרץ האשים את המשטרה בהתנכלות לאבוטבול ואמר כי "בכל הפעמים האחרונות שהגענו לבתי משפט - הכל הסתיים בשחרורים ולא בהגשת כתבי אישום. זו חלק משיטת העבודה שלהם. אני בטוח שבהמשך הדרך, האמת תצא לאור".

כעת מתמקדת החקירה בבדיקתם של ארבעה מקרי הצתה: אחד שהתרחש ב-13.4 ובו נשרפו שתי מכוניות, אחת בבעלות שחקן העבר רונן בדש - חייל בכיר בארגונו של ריקו שירזי. אירוע נוסף, כך על פי החשד, נגע לניסיון להצית מאפייה שנכשל תחילה ואחר כך הצליח. מעשה השוד המיוחס לחשודים התרחש בחודש אפריל האחרון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק