43 אופנוענים נהרגו מתחילת השנה (צילום: Adriano Castelli, Shutterstock)
שוב אופנוען משלם את המחיר. ארכיון | צילום: Adriano Castelli, Shutterstock

שתי תאונות דרכים קטלניות הבוקר בכבישי ישראל: סמוך לבית אל נהרג אופנוען מפגיעת רכב גנוב שנהגו נמלט מהמשטרה, ובחלקו הצפוני של כביש 6 נהרג אדם נוסף ושלושה נוספים נפצעו, אחד קשה, בתאונה סמוך לעירון.

האירוע בו נהרג האופנוען התרחש בשעות הבוקר המוקדמות. במהלך סיור משטרתי זוהו שני כלי רכב חשודים, שבמהרה פתחו במנוסה במטרה לברוח מניידת המשטרה. במהלך המרדף ביצע אחד מכלי הרכב הגנובים פניית פרסה במקום אסור. במהלך הפנייה פגע הנהג בעוצמה ברוכב אופנוע שבא מולו - והרג אותו במקום.

"כשאנחנו הגענו לזירת האירוע, כל שנותר לנו היה רק לקבוע את מותו של האופנוען", אמר הבוקר לחדשות 2 באינטרנט נתי ארון, הפרמדיק שנקרא לטפל בתאונה. "הוא היה זרוק בצד הכביש, כשהרכב הפוגע, שספג פגיעה צדדית אף הוא, עמד לא רחוק ממנו". לדבריו, רופא שהזדמן באופן מקרי לזירת האירוע ניסה לטפל באופנוען, אך כל שנותר לו לעשות הוא לחתום על תעודת הפטירה יחד עם צוות מד"א.

באשר לכלי הרכב הגנובים - הרי שבעקבות התאונה הצליחו הניידות לעצור מיד את נהג הרכב הפוגע. מדובר בתושב רמאללה בשנות ה-30 לחייו. בתום מרדף קצר נוסף, נעצר גם נהג הרכב הגנוב השני.

כמה שעות מאוחר יותר, בצפון, אירעה תאונת דרכים קטלנית נוספת בה היו מעורבים שני כלי רכב. אדם בשנות ה-40 לחייו נהרג בתאונה שהתרחשה בכביש 6 באזור יקנעם. בנוסף, נפצעה צעירה באורח קשה, ושני בני אדם נוספים נפצעו קל בתאונה.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק