בית משפט השלום בירושלים האריך בצהריים ביום אחד את מעצרו של אמנון זינדאני, אמרגנו של הזמר משה פרץ. זינדאני נחקר הבוקר ונעצר עם סיום החקירה. החשד הוא שסכום משמעותי מתוך הכנסות ההופעות של הזמר המפורסם - לא דווח לרשויות המס.

במהלך הדיון בבית המשפט עלה כי בחקירה הגלויה שנעשתה בעניין, נתפסו מסמכים רבים המצביעים על העלמת מס. חברת "z הפקות" העסיקה את הזמר פרץ כשכיר, והייתה אמורה לדווח על כל ההכנסות מהופעותיו.

בדיון התברר כי נמצאו "ראיות רבות", לפיהן הכנסות רבות מהופעותיו של פרץ בין השנים 2007-2009 לא דווחו. מעצר האמרגן הוארך על פי חקירתו ברשויות המס ובמשטרה, וגם על פי חקירתו של משה פרץ עצמו - שתושאל אתמול.

אתמול: פרץ עצמו זומן לחקירה

משה פרץ הוזמן אתמול בצהריים לחקירה משרדי רשות המסים בחשד להעלמת מס. הזמר ומנהלו האישי זינדאני הגיעו למשרדי החקירות כשהם מצויידים בספרי החשבונות ובהם הדיווחים על הכנסותיו של הזמר המצליח. 

בשעות הערב סיים פרץ את החקירה ועזב את משרדי רשות המיסים. ממשרד יחסי הציבור של משה פרץ נמסר אתמול כי "משה פרץ ואמרגנו האישי זומנו לבדיקת ספרים שגרתית. מכיוון שמשה פרץ משלם מסים כחוק, אנו בטוחים שהבדיקה תסתיים לשביעות רצון של כל הצדדים".

חקירתו של פרץ מצטרפת לפרץ אחר שנחקר בעקבות אותן חשדות בחודשים האחרונים. כזכור, הזמר קובי פרץ,עוכב בחודש מרץ האחרון לחקירה בחשד שנהג שלא לדווח על חלק מהופעותיו ובכך בעצם נמנע מתשלום מס כמתחייב בחוק. פרץ נחשב לאחד הזמרים המרוויחים ביותר בשנים האחרונות, והוא נחשד שהעלים הכנסות בהיקף של חמישה מיליון שקלים.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק