יהודי כבן 25 נדקר על פי החשד בידי שני צעירים ערבים ברחוב שטרן בירושלים. ניידת טיפול נמרץ של מד"א מרחב ירושלים הגיעה למקום, ופינתה את הפצוע לבית החולים. הצעיר נדקר בראשו ובידו ומצבו מוגדר קל-בינוני. המשטרה עורכת סריקות אחר שני החשודים. טרם ידועות נסיבות המקרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"דיווח על אירוע דקירה ברחוב שטרן בבירה התקבל - ותוך דקות ספורות הגענו לזירת האירוע בניידת טיפול נמרץ", סיפר חובש מד"א ירושלים, שמוליק אלפסי. "מהמקום פונה בחור בשנות ה-20 לחייו כשהוא נסער מהאירוע ופצוע ממספר דקירות בפלג גופו העליון", הוסיף.

בשעה האחרונה הגיע ליחידת הטראומה של בית החולים "הדסה עין כרם" צעיר עם חבלות ושריטות בראשו - כך אישרה דוברת בית החולים. מצבו של הצעיר הוגדר קל והוא מקבל בשעה זו טיפול.

רק בסוף החודש שעבר, שוטר לבוש ביגוד אזרחי דיווח כי אזרח ערבי תקף אותו באמצעות מברג בתחנת דלק בשכונת שייח ג'ראח במזרח ירושלים. מחקירה ראשונית עולה כי בין השניים התפתח עימות מילולי שהידרדר לאלימות. במהלך חילופי הדברים תושב השכונה הוציא, על פי החשד, מברג מרכבו וניסה לפגוע בשוטר.

בתגובה, לפי החשד, השוטר ירה יריית אזהרה לאוויר באמצעות אקדחו האישי. כשאות האזהרה לא עזר, ירה ברגלו של החשוד הערבי שנמלט מהמקום ככל הנראה עם פציעה ברגלו.