הפעוט נמצא נטוש בחורשה, אילוסטרציה
התינוק נמצא מכוסה עלים. אילוסטרציה | צילום: רויטרס

תינוק בן שמונה חודשים נמצא אתמול בצהריים נטוש בחורשה בפתח תקווה כשהוא לבוש בחיתול בלבד ומכוסה באדמה ובעלים. זאת, על פי החשד, לאחר שאמו בת ה-28 נטשה אותו בעקבות ויכוח שפרץ בינה לבין בעלה ונערה נוספת המתגוררת עמם.

מחקירה ראשונית עולה כי הוויכוח בין האם לנערה בת ה-16 פרץ סביב נושא הטיפול בילד. למורת רוחה של האישה, בעלה - שחזר לבית במהלך הוויכוח - בחר לצדד דווקא בנערה. האם, שהתקשתה לשאת את חוסר התמיכה מצד בעלה, נטלה סכין מטבח והחלה לתקוף את הבעל המבוהל.

לאחר שלא הצליחה לפגוע בבעלה, פנתה האישה לנערה והאשימה אותה בכל הסיטואציה. על פי החשד, היא התקרבה אל הנערה והחלה לדקור אותה בבטנה, לעיני אמה של בת ה-16 - שנכחה גם כן בבית באותה עת.

בעוד בת ה-16 מדממת, יצאה האם הנסערת מביתה בסערה כשהיא לוקחת עמה את בנה הפעוט בן השמונה חודשים ופונה לכיוון החורשה הסמוכה. לאחר כשחצי שעה, שבה האם לביתה ללא בנה וסיפרה לבעלה שהפקירה את הבן לבדו בחורשה.

האם הודתה בחקירה: רצית למשוך תשומת לב

האב והנערה התקשו להאמין לגרסתה של האם, וסברו תחילה כי היא משקרת , אך כעבור מספר דקות החליט הבעל לצאת לכיוון החורשה כדי לחפש את בנו. לא עבר זמן רב, עד שהאב ההמום מצא את בנו שוכב בחורשה עירום, כשלגופו חיתול בלבד והוא מכוסה בחול ובעלים.

מי שהזעיקה את המשטרה בסופו של הסכסוך המשפחתי המורכב היא בת ה-16 שהמשיכה להתעמת עם האם שנותרה מחוץ לבית. היא הזעיקה את השוטרים שמיהרו לעצור את האם ופתחו בחקירה. הנערה, שנפצעה קל, פונתה לקבלת טיפול רפואי. הפעוט אותר ללא פגע, אך הוא פונה לבית החולים שניידר בעיר לצורך השגחה רפואית.

במשטרה החליטו להוציא צו חירום שבמסגרתו הועבר הפעוט למשפחת קלט, הרחק מידי האב ואמו החשודה. האם שנעצרה תובא הבוק רלבית המשפט השלום בעיר לצורך הארכת מעצרה. "בחקירתה הודתה האם במיוחס לה וטענה כי ביצעה זאת על מנת למשוך את תשומת לב בעלה", סיפר לחדשות 2 עו"ד פקד שי גז, ראש משרד החקירות בתחנת פתח תקווה.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק