יום לאחר הפרסום לפיו הפרקליטות החליטה להגיש כתב אישום בגין הריגה נגד האב החשוד בטלטול למוות של בנו ופגיעה בבתו, הוא מדבר לראשונה, מספר על תחושותיו הקשות ומבהיר: "מעולם לא פגעתי בילדיי".  

"אני רואה את בתי רק פעם בשבוע למשך שעה. זה מה שיש לי בחיים האלה והיא זו שמחזיקה אותי בכל הטרגדיה הנוראה הזאת", אומר האב. "איבדתי ילד יקר, ועכשיו אני רואה את הבת שלי תחת פיקוח פעם בשבוע - איך אפשר להכיר את אבא מפגישה של שעה בשבוע?".

בהתייחסו לחוות הדעת הרפואיות שהוגשו לפרקליטות, לפיהן מותו של הפעוט לא נגרם מווירוס או ממחלה, מדגיש האב: "אני מעולם לא פגעתי בזבוב, אז בוודאי שלא בדבר הכי יקר לי בעולם. אני לא אנוח ולא אשתוק עד שאדע מה קרה ואיך קרה לילדים שלי".

סנגורו: אין ראיות ישירות לכך שמי מההורים פעל באלימות

"אין לי חשש כי אני מאמין, אני מאמין בחפותי", הוא מוסיף. "אני שותף לטרגדיה נוראית על לא עוול בכפי. אני מאמין במערכת המשפט, בחפותי המלאה, לא פגעתי מעולם בילדיי, מעולם. שמרתי עליהם תמיד מכל משמר, כל דבר שהם היו צריכים, כל דבר, לא החסרנו מהם. נלחמנו בשביל להביא אותם לעולם. לקח לנו הרבה זמן. זה הדבר שהכי רצינו מכל דבר אחר בעולם".

פרקליטו של החשוד, עו"ד ציון אמיר, תקף את החלטת הפרקליטות: "יש לזכור גם היום, שאין ראיות ישירות לכך שמי מההורים פעל באלימות מכוונת כלפי הילדים. אני מתקשה לראות איך הם הגיעו להבחנה הזו שמצדיקה כתב אישום כלפי מרשי".

האב שהה במעצר יותר משבועיים יחד עם אישתו. על אף אינספור תרגילי חקירה, לא הצליחו השוטרים לגבות ממנו הודאה. היום, הוא מנסה לשקם את חייו לאחר הטרגדיה שעבר, הגירושים והעובדה שבתו נלקחה ממנה. "אני מנסה להשיב את חיי למסלול. אבל עכשיו, הילדה הזו צריכה את אמא שלה - זה הצורך האמיתי".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק