כוחות הרפואה נאלצו לקבוע את מותו. אילוסטרציה (צילום: דוברות מד"א)
אלימות בלי סיבה. ארכיון | צילום: דוברות מד"א

כבר לא צריך סיבה לאלימות: נער בן 18 נפצע הלילה קשה, לאחר שנדקר על ידי נער אחר, במהלך ויכוח עם חבורת נערים אחרת. הוא פונה לבית החולים תל השומר, ובסריקות שערכה המשטרה אחר החשוד, הוא נלכד בסופו של דבר ויובא בהמשך היום להארכת מעצר.

האירוע התרחש בסמוך לשעה 01:00 בלילה, ברחוב הכנסת בגבעתיים. לטענת חבריו של הנער שנדקר, ישבה החבורה בגן ציבורי בעיר, כשבשלב מסויים הגיעה לאותו הגן חבורת נערים אחרת. "אחד הנערים מהחבורה שהגיעה - ניגש לנער אחר מהחבורה שכבר שהתה בגן וביקש ממנו סיגריה", אמרו היום במשטרה. "כשהנער סירב - הוא נדקר בפלג גופו העליון, והדוקר נמלט מהמקום".

"מקפיצים" את המשטרה

על פי עדויות שהגיעו מזירת האירוע, נראה החשוד בדקירה נמלט מזירת האירוע כשהוא רכוב על קטנוע, וכוחות גדולים של שוטרי סיור תחנת גבעתיים פתחו אחריו במצוד. כעבור זמן קצר אותר הצעיר, בן 19, תושב גבעתיים אף הוא. בהמשך היום הוא יובא להארכת מעצר.

החופש הגדול כבר הוכיח לנו כי השעמום וחוסר המעש של הנערים עלולים לגרום לתוצאות קשות מאוד. במשטרה אומרים כי מדי יום מתקבלות קריאות רבות על מקרי אלימות בין בני נוער ברחבי הארץ, במיוחד בתקופת החופש. לפני כשבועיים אף הודתה צעירה בת 17 מתל אביב כי בדתה סיפור אונס "כי שיעמם לה".

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק