תאונת דרכים קשה בדרום הר חברון: אישה נהר
הנרצח נמצא על הכביש, מתבוסס בדמו | צילום: חדשות2

החופש הגדול רק החל וכבר הוא גובה קורבנות: נער בן 16 נמצא לפנות בוקר מוטל פצוע ברחוב חטיבת כרמלי באשדוד כשהוא מתבוסס בתוך שלולית דם. הצעיר הועבר לקבלת טיפול בבית החולים קפלן ברחובות, שם מת מפצעיו. למרבה הזוועה, אביו של הצעיר הוא זה שמצא אותו והזעיק את המשטרה.

במשטרה חושדים כי הנער המוכר למשטרה מתחום עבירות האלימות והסמים נדקר למוות במהלך קטטה. המשטרה פתחה בחקירת האירוע וכבר עצרה מספר חשודים במעורבות בקטטה. צפויים מעצרים נוספים.

מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי במוקד מד"א התקבל דיווח על נער פצוע ברחוב חטיבת כרמלי באשדוד. למקום הוזעק צוות ניידת טיפול נמרץ שמצא את הצעיר כשהוא דקור בכל חלקי גופו. הצוות החל לטפל בצעיר בשטח ובהמשך העביר אותו לבית החולים שם נקבע מותו.

לזירת האירוע הוזעקו כוחות גדולים של משטרת מרחב לכיש בפיקודו של סגן מפקד המרחב, סנ"צ איציק פרץ. למקום הוזעקה גם המעבדה הניידת לזיהוי פלילי והצוות החל באיסוף ראיות בשטח.

עוד עולה מהחקירה כי הנער ככל הנראה נפצע במהלך קטטה. על פי החשד המשתתפים בקטטה נמלטו מהמקום והשאירו אותו פצוע, מתבוסס בדמו על הכביש. מספר נערים עוכבו לחקירה במשטרה שבודקת כיווני חקירה שונים.