פרנסואה אבוטבול, ארכיון (צילום: חדשות 2)
פרנסואה אבוטבול. ארכיון | צילום: חדשות 2

פרנסואה אבוטבול נעצר יחד עם 12 ממקורביו ואנשיו, לאחר שבשעות הצהריים היו מעורבים בקטטה המונית בנתניה. כך נודע לחדשות 2 באינטרנט.

הקטטה אירעה מול בית העסק של אבוטבול בעיר. ככל הנראה, במקום התפתחה קטטה אלימה ביותר עם כמה מאנשיו של ריקו שירזי, בכירים בארגונו בהם גם שלומי גלאם. המשטרה הגיעה למקום ועיכבה לחקירה, כאמור, 12 איש.

עורך הדין מירון רוזנטל, המייצג את אבוטבול, אמר הערב לחדשות 2 באינטרנט כי מיוצגו שומר על זכות השתיקה. "אנחנו נמצאים כרגע בתחנה בלוד ואנחנו לא יודעים האם יישאר במעצר או ישוחרר לאחר החקירה", אמר.

אבוטבול חשוד שהעסיק שב"חים 

מוקדם יותר החודש פשטו כוחות ממשטרת נתניה בשיתוף עם לוחמי מג"ב על מסעדת הטאבון בנתניה ועצרו שם שלושה שוהים בלתי חוקיים מאזור יהודה ושומרון.

המשטרה חושדת שהשלושה הועסקו במקום שלא כחוק, ובעקבות כך עוכב לחקירה גם בעלי המסעדה פרנסואה אבוטבול. "אין ספק שהעסקת שב"חים היא עבירה חמורה מאוד", סיפר סגן מפקד משטרת נתניה סנ"צ פרץ רצון בשיחה עם חדשות 2.

אבוטבול שוחרר בחודש דצמבר האחרון ממאסר של 22 חודשים, לאחר שהורשע במסגרת עסקת טיעון במקרה אחד בו תקף את אשתו. אבוטבול ריצה תקופת מאסר מלאה לאחר שבמהלך שהייתו בכלא איים על אחד הסוהרים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים בנושא? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק