הנערה מ' בת ה-14 לא תיארה לעצמה שהתאהבות נעורים חד צדדית תותיר בה צלקות לכל ימי חייה. מ' הותקפה על ידי נער בן גילה בשעה שחזרה מבית הספר. הנער חיכה לה עם פטיש בידו, ולאחר שהבחין במ', דחף אותה למעלית - ושם תקף אותה וניסה לאנוס אותה.

"לא חזרנו לחיים נורמלים", אומרת אמה של הנערה לחדשות 2, "היא מפחדת לעלות לבד במעלית אז אנחנו עולים ויורדים איתה, לא עוזבים אותה לרגע לבד. מטריד אותה האם הוא שוחרר, היא ממש מפחדת".

אביה של הנערה הוסיף שלמרות שהנער התוקף נמצא במעצר בית, הוא מתגורר סמוך לבתו ובעצם כופה גם עליה מעצר בית. " הפחד שלנו שיתחשק לו לבוא עוד פעם, אולי בשביל להתנקם בה", סיכם האב, "היינו רוצים שלא יהיה לו סיכוי לפגוש את הבת שלנו, ושהיא תפסיק לפחד לרדת למטה".

הנער החשוד: "לא יודע מה גרם לי לעשות את זה"

הנער שתקף את מ' סיפר כי התאהב בה ממבט ראשון. "אני וחברים שלי שיחקנו כדורגל, ופתאום ראיתי אותה, נדלקתי עליה, והלכתי לכיוון שלה. אני באמת שלא יודע מה גרם לי לעשות את מה שעשיתי, אני מתחרט ומצטער".

נגד הנער הוגש השבוע כתב אישום בביצוע מעשה מגונה ובאינוס. "לא הורדנו בגדים, נגעתי בה באזור החזה ובאיברי המין", אמר הנער, "הפסקתי לגעת בה ברגע שעוד מישהו נכנס למעלית". הנער שוחרר למעצר בית והוא מטופל על ידי מטפלת פרטית ועל ידי שירות המבחן.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק