יממה של מצוד הסתיימה במעצרו של הנכד בן ה-19, החשוד שתקף אתמול את סבו ואת סבתו במעונם בדיור המוגן בבת ים. הצעיר הגיע הבוקר לתחנת המשטרה במרחב אילון, שם הסגיר עצמו למשטרה ונעצר בחשד לתקיפה. מחר הוא יובא לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בראשון לציון.

לאחר התקיפה, דיווחו הקשישים למשטרה על מה שאירע בדירתם ביום שני לפנות בוקר. השניים התפלאו לגלות שהתוקף הוא לא אחר מאשר נכדם - שלדבריהם דקר את הסב ונמלט מהמקום לאחר מאבק עם הסבתא.

סמוך לשעה 3:15 לפנות בוקר, הוזעקו צוותי טיפול נמרץ לבית דיור מוגן ברחוב אורט ישראל בבת ים. במקום נמצאו שני קשישים הסובלים מדקירות מרובות אך שטחיות בכל חלקי גופם. הסב בן ה-80 נחבל בעיקר בגפיו ולאחר טיפול רפואי ראשוני מצבו הוגדר קשה. הסבתא נדקרה בפלג גופה התחתון ובידיה, ככל הנראה כשניסתה למנוע את האלימות, ומצבה קל.

מחקירת המשטרה עולה שלנכד בן ה-19 עבר עשיר בתחום הסמים, האלימות והפריצות והוא מוכר למשטרה. בגלי צה"ל דווח כי הוא התגרש לא מזמן, לאחר שאשתו התלוננה שהוא מכה אותה, ועבר לגור עם סבו וסבתו מפני שאמו לא הסכימה שיגור עמה.

הסבתא סיפרה שהתעוררה לקול צעקות מהסלון. כשנכנסה לחדר, ראתה את בעלה שותת דם על הרצפה. הנכד, שאחז בסכין, הסתובב אליה ועל פי חשד דקר גם אותה. לאחר מכן כאמור, נמלט מהמקום. צוותי מד"א שהגיעו למקום הם אלה שהזעיקו את השוטרים. שני הפצועים פונות לבית החולים "וולפסון" בחולון, שם הם קיבלו טיפול רפואי.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק