אשתו של אבוטבול, השבוע (צילום: חדשות 2)
אשתו של אבוטבול, השבוע | צילום: חדשות 2

לאחר שבשבוע שעבר עצרו כוחות המשטרה את סוניה, אשתו של העבריין צ'רלי אבוטבול בחשד למעורבות באירוע בו נחטף אברך לביתו והוכה - הבוקר היא שוחררה ממעצר לאחר תשעה ימין.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עורך הדין יניב פרץ המייצג אותה הביע את סיפוקו מההחלטה. "מדובר בתוצאה ידועה מראש ובמעצר מיותר וללא כל הצדה או עילת מעצר כפי שטענתי עד כה", אמר פרץ. "נשקול צעדנו עם גילוי חומר החקירה בתיק".

הפרשה החלה לאחר שאבוטבול חטף על פי החשד תלמיד ישיבה וכלא אותו בבית משפחתו בנתניה. אבוטבול אף חשוד כי תקף את האברך באלימות, וכן כי סחט אותו באיומים עד שהצליח להימלט. בחקירתו טען כי האברך שהתלונן כי חטף והכה אותו, הגיע לביתו בנתניה מרצונו החופשי על מנת שיסייע לו. לטענת אבוטבול, האברך המתלונן הגיע לביתו כשהוא חבול בפניו וטען כי הוא אחראי לגניבת יותר מ-700 אלף שקלים מבית הרב. "האברך הוא שביקש שאתווך בינו לבין שותפיו לגניבה", הצהיר בפני חוקריו.

כ-12 חשודים נעצרו עד כה בפרשה שתחילתה בחשד מוטעה שהתעורר בקרב חברי ישיבה שבראשה עומד רב מהצפון - באברך מירושלים. חברי הישיבה פנו לאנשיו של אבוטבול לאחר שחשדו כי האברך עומד מאחורי גניבה של 900 שקלים מביתו של רב הישיבה. בשלב זה, תקפו אנשיו של אבוטבול את האברך שהכחיש כל מעורבות בפריצה ובגניבה שייחסו לו חברי הישיבה.